EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Şehr-i Bağcılar

İstanbul Avrupa / Bağcılar

Şehr-i Bağcılar Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Şehr-i Bağcılar Hakkında

Başak A.Ş. tarafından Bağcılar’da konumlandırılan Şehr-i Bağcılar projesinde büyüklükleri 94 metrekare ile 114 metrekare arasında değişen 2+1 ve 3+1 tiplerinde tasarlanmış toplam 1.201 konuta yer veriliyor. Konutların yanı sıra 22 ticari birimin de yer aldığı Şehr-i Bağcılar’da teslimlere Ağustos 2020’de başlanması planlanıyor.

Kentsel dönüşüm çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiği Bağcılar’a yeni bir konut projesi daha geliyor. Şehr-i Bağcılar ismi verilen konut projesi Bağcılar Belediyesi işbirliğinde Başak A.Ş. tarafından hayata geçiriliyor. Lansman öncesi satışlarına geçtiğimiz günlerde başlanan Şehr-i Bağcılar projesinden daire satın almak isteyenlere ön satış dönemine özel avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşulları sunuluyor.

Konumu itibariyle oturumcuların yanı sıra yatırımcıların da ilgisini çeken Şehr-i Bağcılar projesi 3 metro durağına da 10 dakikalık mesafede konumlandırılıyor. İnşaat çalışmalarına önümüzdeki günlerde başlanması planlanan Şehr-i Bağcılar, yatırımcılarına trafiksiz bir yaşam imkanının yanı sıra yüksek oranda prim de vadediyor.

Toplam 30 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselecek olan 21 bloktan meydana gelen Şehr-i Bağcılar projesinde brüt alanları 94 metrekare olan 2+1 daireler 353 bin TL’den, brüt alanları 114 metrekare olan 3+1 daireler ise 367 bin TL’den başlayan fiyatlarla yatırımcıların beğenisine sunuluyor. Yüzde 25 peşinatla vade farksız 24 ay, yüzde 30 peşinatla vade farksız 30 ay taksit seçeneğinden faydalanarak kolayca konut sahibi olunabilecek olan Şehr-i Bağcılar projesinde arazinin 20 bin metrekarelik kısmı peyzaj alanlarına, 1 dönümlük kısmı ise spor alanlarına ayrılıyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında ise çocuk oyun alanları, basketbol ve voleybol sahası, tenis kortu, yürüyüş parkuru ve kapalı otopark bulunuyor.

Şehr-i Bağcılar Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Basketbol Sahası Futbol Sahası Tenis Kortu

Ulaşım

Metro
Projeyle ilgileniyorum