EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Seba Flats Cendere

İstanbul Avrupa / Sarıyer

Seba Flats Cendere Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Seba Flats Cendere Hakkında

Seba İnşaat tarafından Sarıyer'de geliştirilen Seba Flats Cendere projesinde toplam 202 konuta yer veriliyor. Büyüklükleri 75 metrekare ile 270 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinin yer aldığı Seba Flats Cendere'de teslimlere Aralık 2019'da başlanması planlanıyor.

Seba İnşaat'ın ikinci projesi olarak Sarıyer'de 10 bin 40 metrekarelik arazi üzerinde geliştirilen Seba Flats Cendere projesinde satışlar devam ediyor. Sadabat Deresi'nin kıyısında konumlandırılan Seba Flats Cendere'de daireler metrekaresi 11 bin TL'den satışa sunuluyor. Daire fiyatlarının 770 bin TL ile 2 milyon 750 bin TL arasında değişiklik gösterdiği Seba Flats Cendere yatırımcılarına yüksek oranda prim vadediyor.

Sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, peyzaj alanları, güneşlenme terası ve yürüyüş parkurunun yer aldığı Seba Flats Cendere'de satışların kısa bir süre içerisinde tamamlanacağı öngörülüyor. Vadi İstanbul içinden geçecek olan metro hattı sayesinde sakinlerine trafiksiz bir yaşam fırsatı sunan proje; Büyükdere Caddesi'ne 4,6 kilometre, Levent'e 4,8 kilometre, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne 9 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 8,5 kilometre, Maslak'a 5,6 kilometre, Taksim'e 10,2 kilometre mesafede konumlandırılıyor.

Seba Flats Cendere Özellikleri

Proje Özellikleri

Açık Otopark Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu

Ulaşım

TEM
Projeyle ilgileniyorum