EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Reisoğlu Konakları

Trabzon / Yomra

Reisoğlu Konakları Resimleri

Reisoğlu Konakları Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Reisoğlu Konakları Hakkında

Reisoğlu Konakları konut projesi, Trabzon Kaşüstü’nde yaşama kazandırılıyor. 4 bin 61 metrekare üzerinde yükselen Reisoğlu Konakları; tüm seçenekleri 3+1 olarak tasarlanan toplam 94 konuttan meydana geliyor. Konut fiyatlarının 260 bin TL’den başladığı Reisoğlu Konakları’nde teslimler hemen gerçekleşiyor.

Reisoğlu Konakları konut projesi, Reisoğlu İnşaat tarafından Trabzon Kaşüstü’nde yaşama kazandırılıyor. 4 bin 61 metrekare üzerinde yükselen Reisoğlu Konakları; tüm seçenekleri 3+1 olarak tasarlanan toplam 94 konuttan meydana geliyor. Konut fiyatlarının 260 bin TL’den başladığı Reisoğlu Konakları’nda teslimler hemen gerçekleşiyor.

REİSOĞLU KONAKLARI DAİRE FİYATLARI

Reisoğlu Konakları’nda yer alan daireler, 127 metrekare ile 160 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor. Projedeki 3+1 daireler; 127 metrekare, 154 metrekare ve 160 metrekare büyüklükte tasarlandı.

Reisoğlu Konakları’ndaki dairelerin fiyatları 260 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Bu rakam, dairelerin büyüklükleri ve özelliklerine göre 400 bin TL’ye kadar çıkıyor. Reisoğlu Konakları metrekare bazında ise fiyatlar 2 bin TL’den başlıyor.

Şirket bünyesinde kişiye özel ödeme seçeneklerin yer aldığı Reisoğlu Konakları’nda banka kredisi ile konut sahibi olmak imkanı sunuluyor.

Reisoğlu Konakları’nda yer alan dairelerin teslimleri hemen gerçekleşiyor.

ULAŞILABİLİR LOKASYONUYLA DİKKAT ÇEKİYOR

3 bloktan meydana gelen Reisoğlu Konakları, yükseldiği konumu ile dikkat çekiyor. Reisoğlu Konakları, Trabzon Kaşüstü’nde Dünya Ticaret Merkezi ve Mobilyacılar Sitesi’nin hemen yanı başında inşa ediliyor. Trabzon Havalimanı ise Reisoğlu Konakları’na 1 kilometre yakınlıkta konumlanıyor.

Reisoğlu Konakları’nda ısıtma, merkezi katı yakıtlı kalorifer ile gerçekleşiyor. Projede yer alan dairelerin ebeveyn banyosu bulunuyor. Diğer yandan Reisoğlu Konakları’ndaki dairelerde doğalgaz tesisatı da yer alıyor.

Yaşamın başladığı Reisoğlu Konakları Trabzon’da sunulan ayrıcalıklar şöyle:

  1. Site içi hizmet veren dükkânlar
  2. Spor alanları
  3. Çocuk oyun alanları
  4. Yürüyüş alanları
  5. Yeşil alan
  6. Otopark
  7. Güvenlik

Reisoğlu Konakları Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru
Projeyle ilgileniyorum