EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Real Merter

İstanbul Avrupa / Güngören

Real Merter Resimleri

Real Merter Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Real Merter Plan ve krokileri

Real Merter Hakkında

Real Merter, İstanbul Avrupa Yakası Merter’de hayata geçirildi. Proje, 14 bin 500 metrekarelik bir alan üzerinde yükseliyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 seçeneklerinin yer aldığı Real Merter, toplam 248 konuttan meydana geliyor. Fiyatların 700 bin TL’den başladığı Real Merter’de konut teslimleri hemen gerçekleşiyor.

Real Merter projesi Oliv Yapı ile Vizyon Yapı ortaklığında İstanbul Avrupa Yakası Merter’de yaşama kazandırıldı. 14 bin 500 metrekare üzerinde yükselen proje 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri olmak üzere toplam 248 konuttan meydana geliyor. Projede ayrıca 155 adet ticari ünite de yer alıyor.

REAL MERTER KONUT FİYATLARI

3 blok üzerinde yükselen Real Merter’deki 1+1 daireler 66 metrekare ile 89 metrekare, 2+1 daireler 105 metrekare ile 142 metrekare, 3+1 daireler ise 172 metrekare ile 182 metrekare büyüklüğe sahip. Projede yer alan ticari alanları büyüklükleri ise 36 metrekare ile 491 metrekare arasında değişiyor.

Real Merter’de yer alan dairelerin fiyatları 700 bin TL’den başlıyor. Büyüklüğü ve özelliklerine göre daire fiyatları 1 milyon 300 bin TL’ye kadar çıkabiliyor.

Real Merter’deki ticari ünitelerin metrekare fiyatı ise 13 bin TL’den başlıyor. Bu fiyat 25 bin TL’ye kadar çıkabiliyor.

Real Merter’de yüzde 50 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Kalan konut bedeli için ise 36 ay 0 faiz imkanı sunuluyor. Real Merter’de konut teslimleri hemen yapılıyor.

METRO VE METROBÜSE YAKINLIĞIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Güngören’in ilk kentsel dönüşüm projesi olarak yükselen Real Merter; E-5 Otoyolu, metro ve metrobüse yakın lokasyonuyla dikkat çekiyor.

Özel alışveriş merkezi ve sosyal olanaklarıyla yatırımcılara her açısından kazandıran Real Merter projesi, Mimar Yahya Baş Güngören Stadı’nın hemen yanında hayata geçiriliyor.

Real Merter Güngören projesinde yer alacak olanlara sunulan ayrıcalıklar şöyle:

AVM

Mağazalar

Yüzme havuzu

Spa

Fitness salonu

Sauna

Çocuk oyun alanları

Yürüyüş alanları

Otopark

Güvenlik

Real Merter Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Sauna SPA

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Kapalı Yüzme Havuzu

Ulaşım

Metro Metrobüs E-5
Projeyle ilgileniyorum