EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Real Konaklar Yedikule

İstanbul Avrupa / Fatih

Real Konaklar Yedikule Resimleri

Real Konaklar Yedikule Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Real Konaklar Yedikule İç Resimleri


Real Konaklar Yedikule Plan ve krokileri

Real Konaklar Yedikule Hakkında

İstanbul Avrupa Yakası Fatih’te yaşama kazandırılan Real Konaklar Yedikule projesi 18 bin 513 metrekare üzerinde yükseliyor. Toplam 120 konuttan meydana gelen projede 3+1, 4+1, 4+2 tripleks, 5+2 tripleks ve 5+2 dubleks seçenekleri yer alıyor. Real Konaklar Yedikule’de teslimlerin Aralık 2019’da yapılması planlanıyor.

Real Konaklar Yedikule projesi İstanbul Avrupa Yakası Fatih’te Yedikule mevkiinde yaşama kazandırılıyor. Real Grup tarafından hayata geçirilen proje 18 bin 513 metrekare üzerinde yükseliyor. Toplam 120 konuttan meydana gelen Real Konakları Yedikule’de 3+1, 4+1, 4+2 tripleks, 5+2 tripleks ve 5+2 dubleks seçenekleri yer alıyor.

REAL KONAKLAR KONUT FİYATLARI

Real Konaklar Yedikule’de yer alan daireler 186 metrekare ile 367 metrekare arasında değişen büyüklüklerde konut alıcılarının beğenisine sunuluyor.

Real Konaklar Yedikule’de yer alan konutlar 2 milyon 418 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Bu rakam 6 milyon 239 bin TL’ye kadar yükselebiliyor. Projede yer alan dairelerin metrekare bazında birim fiyatları ise 13 bin TL ile 17 bin TL arasında değişiyor.

Real Konaklar Yedikule’de konutların Aralık 2019’da yeni sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

DENİZE YAKINLIĞIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Real Konaklar Yedikule projesi, projede yer alacak konut sakinlerine 50 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen bahçe kullanım alanları sunuyor.

Real Konaklar Yedikule projesi inşa edildiği lokasyonu ile dikkat çekiyor. Marmara Denizi’nin kıyısına olan yakınlığı ile dikkat çeken proje; sahil yoluna 750 metre, Eminönü ve Bakırköy merkezlerine 5 kilometre, Yedikule tren istasyonuna 400 metre, İDO Yenikapı İskelesi ve Aksaray’a 3.5 kilometre, Marmaray Kazlıçeşme İstasyonu’na ise 950 metre mesafede yükseliyor.

Konut sakinlerine 50 metrekare ile 200 metrekare bahçe kullanım alanının sunulduğu Real Konaklar Yedikule’de sunulan ayrıcalıklar şöyle:

Yüzme havuzu

Fitness salonu

Sauna

Yürüyüş alanları

Yeşil alan

Çocuk oyun alanları

Otopark

Güvenlik

Real Konaklar Yedikule Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu
Projeyle ilgileniyorum