EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Radius Residence

İstanbul Avrupa / Esenyurt

Radius Residence Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Radius Residence Hakkında

Mutlu İnşaat'ın Esenyurt'ta hayata geçirdiği Radius Residence projesinde toplam 376 konut ve 33 ticari birime yer veriliyor. Büyüklükleri 31 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiklik gösteren stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde tasarlanmış konutların yer aldığı Radius Residence'ın Nisan 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

İstanbul'un en hızlı prim yapan lokasyonlarından Esenyurt'ta 19 bin 385 metrekare arazi üzerinde geliştirilen Radius Residence projesi E-5 ve E-6'ya 5 dakikalık mesafede inşa ediliyor. Esenyurt'un en merkezi bölgelerinden Doğan Araslı Bulvarı üzerinde yükselen Radius Residence, Esenyurt Üniversitesi'ne sadece 100 metrelik uzaklıkta yer alıyor.

Satışlarına geçtiğimiz günlerde başlanan projede dairelerin metrekare birim fiyatları 4 bin TL ile 4 bin 500 TL arasında değişiklik gösteriyor. Yüzde 25 peşinatla 30 ay vade farksız taksit avantajının sunulduğu projede; stüdyo daireler 124 bin TL'den, 1+1 daireler 231 bin TL'den, 2+1 daireler 360 bin TL'den, 3+1 daireler 600 bin TL'den, 4+1 daireler ise 817 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcılarını bekliyor.

Tamamlandığında yatırımcısına yüzde 50 oranında prim sağlayacağı öngörülen Radius Residence'ın sosyal donatı alanları arasında kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, çocuk oyun alanları, mescit ve kapalı otoparka yer veriliyor.

Radius Residence Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Kapalı Yüzme Havuzu
Projeyle ilgileniyorum