EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Queen Bomonti

İstanbul Avrupa / Şişli

Queen Bomonti Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Queen Bomonti İç Resimleri


Queen Bomonti Plan ve krokileri

Queen Bomonti Hakkında

İstanbul Şişli’de hayata geçirilen Queen Central Park Bomonti, boğaz manzarasına hakim konumuyla ön plana çıkıyor. Stüdyo, 1+1, 2+1, 2,5+1, 3,5+1 ve 4,5+1 seçenekleri bulunan Queen Central Park’ta daire fiyatları 587 bin TL’den başlıyor. Teslimler ise Mart 2019’da yapılacak.

Sinpaş GYO’nun projesi Queen Central Park, İstanbul Şişli Bomonti’de hayata geçirildi. 25 bin metrekare alan üzerine inşa edilen projede bin 80 konut yer alıyor.

QUEEN CENTRAL PARK FİYAT LİSTESİ

Stüdyo, 1+1, 2+1, 2,5+1, 3,5+1 ve 4,5+1 seçenekleri bulunan Queen Bomonti’de daire büyüklükleri 50 ile 100 metrekare arasında değişiyor.

Queen Central Park daire fiyatları ise şöyle:

Stüdyo daireler 587 bin TL’den,

1+1 daire fiyatları 964 bin TL’den,

2+1 daire fiyatları 1 milyon 805 bin TL’den,

3,5+1 daire fiyatları 2 milyon 928 bin TL’den başlıyor.

Queen Central Park projesi 4 Mart 2018'e kadar geçerli olan “Süper Plan” kampanyasına dahil. Buna göre yüzde 5, yüzde 10 veya yüzde 15’lik peşinatlar ile konut fiyatının yüzde 40 veya yüzde 50’lik kısmı vade farksız 84 ay taksitlendiriliyor.

Aralık 2018 ve 2019 yılı içerisinde, 2 ara ödeme ile kalan konut bedeli de ödenerek ev sahibi olunabiliyor. Projede teslim tarihi Mart 2019 olarak planlandı.

10 BİN METREKARELİK ŞEHİR PARKI

Queen Bomonti’de 10 bin metrekarelik “Şehir Parkı” yer alıyor. Burada sunulan ayrıcalıklar arasında açık yüzme havuzu, tenis kortu, streetball alanı, çocuk oyun alanları, güneşlenme terasları, yürüyüş parkuru ve kutlama mekanları yer alıyor.

SOSYAL YAŞAMA DAKİKALAR İÇİN ULAŞILABİLİYOR

Geniş balkonlara sahip Queen Bomonti’de İstanbul manzarası karşısında kahvaltı yapmak yada kahve içmek sakinlerine ayrı bir hava katacak.

Queen Central Park projesinden Taksim’e gitmek 5 dakika, Nişantaşı’na gitmek 10 dakika, Atatürk Havalimanı’na gitmek 20 dakika, Levent’e gitmek ise 7 dakika sürüyor. Proje, TEM ve E5 Karayolu’na ise sadece 5 dakikalık mesafede konumlanıyor.

STRES ATMAK İÇİN TASARLANAN AYRICALIKLAR

Queen Bomonti’nin en üst katındaki Crown Lounge’ta vakit geçirme ve özel kutlama yapma imkanı sunuluyor. Ayrıca projede yer alan fitness salonunda egzersiz yapmak, SPA’da ya da hamamda enerji yenilemek projede sunulan diğer ayrıcalıklar arasında yer alıyor.

PROJEDE YER ALAN EV TİPLERİ

Queen Bomonti, esnek mimarisiyle avantajlı seçenekler sunuyor. Modüler sistemle tasarlanan proje, kendi yaşam alanı metrekarenizi yine kendinizin belirlemesine olanak tanıyor.

Queen Bomonti’de aynı metrekarede ister tek dairede yaşama alanı isterseniz de bu alanı bölerek kullanabilme imkanı sunuluyor. Birleştirilebilir esnek modüler yapısı ile Queen Bomonti 1+0’dan 4,5+1’e kadar birçok daire seçenekleriyle sizi bekliyor.

Queen Bomonti Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark

Bina Özellikleri

Asansör Rezidans Hizmetleri Akıllı Ev Sistemi

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Hamam

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Spor Salonu Açık Yüzme Havuzu Kapalı Yüzme Havuzu Basketbol Sahası Futbol Sahası Tenis Kortu
Projeyle ilgileniyorum