EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Propa Vista

İstanbul Anadolu / Kartal

Propa Vista Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Propa Vista Hakkında

Propa İnşaat tarafından Kartal'da 8 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Propa Vista projesinde toplam 247 konut ve 12 ticari birim yer alıyor. Mart 2019'da tamamlanması planlanan Propa Vista'da alanları 59 metrekare ile 118 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1 ve 2+1 tipinde konutlar bulunuyor.

Propa İnşaat'ın en yeni projesi Propa Vista'da satışlara 6 ay önce başlandı. Satışa çıktığı günden bu yana projede yer alan dairelerin yüzde 65'inin sahiplerini bulduğu Propa Vista, 6 aylık süreçte yatırımcısına yüzde 30 oranında prim kazandırdı. Satışların 2017 yılı sonunda tamamlanacağı düşünülen proje, 20 Eylül Çarşamba günü gerçekleştirilen lansmanla basın mensuplarına tanıtıldı.

Lansmana özel avantajlarla görücüye çıkan Prova vista'da 1+1 daireler 380 bin TL'den, 2+1 daireler ise 649 bin TL'den satışa sunuluyor. Sıfır faizle 30 ay, yüzde 0,10 faiz oranıyla 60 ay, yüzde 0,45 faiz oranıyla 120 ay vade imkanından yararlanılabilen Propa Vista projesinde 1+1 dairelerin metrekare birim fiyatları 5 bin 678 TL'den, 2+1 dairelerin metrekare birim fiyatları ise 5 bin 499 TL'den başlıyor.

Net-brüt metrekare farkının yüzde 30 olduğu Propa Vista'nın basın toplantısında projeyle ilgili bilgi veren Propa CEO’su Can Özçicek, “Propa Vista bölgedeki en özel projelerden biri. Kartal E5 aksı üzerinde ve E5’e 100 metre cepheye sahip bir arsa üzerinde konumlandırıldı. Kadıköy-Kartal metro hattının ‘Yakacık İstasyonu’, projemizin hemen girişine tam 10 adım mesafede. Toplu taşıma durakları ise projenin tam önünde yer alıyor” diye konuştu.

Propa Vista’nın en önemli özelliklerinden birinin de 'Plus' konsepti olduğunu beliten Özçicek, “Plus konsepti “kişiye özel” alanlardan oluşan, “kullan-öde” sistemiyle sunduğumuz bir ayrıcalık. Bu özellik Propa Vista ile ilk kez Anadolu Yakası’nda kullanılmış olacak. Vista’da sunduğumuz “Plus” konsepti 4 farklı alandan oluşuyor. Bunlar; misafir evi, tam donanımlı toplantı odası, hazır ofisler ve mutfak atölyesi. Plus konseptinde sunulan bu alanlar, proje sakinleri tarafından istedikleri zaman, çok makul ücretlerle kiralanabilecek. “Kullan-öde” sistemiyle kullanılan bu alanlardan sağlanan gelirler ise olduğu gibi site yönetimine aktarılacak. Böylece ortak gelirlere de katkı sağlanmış olacak” dedi.

Propa Vista Özellikleri

Proje Özellikleri

Açık Otopark Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör Akıllı Ev Sistemi

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Sinema Salonu Müzik Odası Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Hamam Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu Kapalı Yüzme Havuzu Basketbol Sahası Futbol Sahası
Projeyle ilgileniyorum