EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Portekiz Kurtköy

İstanbul Anadolu / Pendik

Portekiz Kurtköy Resimleri

Portekiz Kurtköy Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Portekiz Kurtköy İç Resimleri


Portekiz Kurtköy Plan ve krokileri

Portekiz Kurtköy Hakkında

İstanbul Kurtköy’de hayata geçirilen Portekiz Kurtköy projesi 5 bin 300 metrekare üzerinde yükseliyor. 112 konuttan oluşan Portekiz Kurtköy’de 2+1 ve 3+1 seçenekleri yer alıyor. Daire fiyatları 630 bin TL’den başlayan projede teslim tarihi Haziran 2019 olarak planlandı.

Ekizler İnşaat’ın İstanbul Kurtköy’deki projesi Portekiz Kurtköy 5 bin 300 metrekare üzerinde hayata geçiriliyor. 2+1 ve 3+1 seçeneklerinin yer aldığı Portekiz Kurtköy’de daire büyüklükleri brüt 131 metrekare ile 164 metrekare arasında değişiyor.

PORTEKİZ KURTKÖY FİYAT LİSTESİ

Portekiz Kurtköy’de 2+1 daireler 131 metrekare ile 134 metrekare olarak tasarlandı. 3+1 dairelerin büyüklükleri ise 153 metrekare ile 164 metrekare.

Portekiz Kurtköy’deki 2+1 dairelerin fiyatları 630 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarıldı. 3+1 dairelerin fiyatları ise 850 bin TL’den başlıyor.

Yüzde 10, 15 ve 20 peşinatla ev sahibi olunabilen projede teslimlerin Haziran 2019’da gerçekleştirilmesi planlanıyor.

9 farklı ödeme seçeneği sunulan projede banka kredisi ile ev sahibi olunabiliyor. Portekiz Kurtköy’de lansmana özel yüzde 12 + yüzde 10 indirim gerçekleştiriliyor. Projede 18 ay 0 faiz taksit imkanı da sunuluyor.

DAKİKALAR İÇİNDE ULAŞILABİLEN LOKASYONLAR

Özel okullar, üniversitesiteler, devlet okulları, tam teşekküllü hastaneler ve Viaport gibi AVM’ler projeye yakın konumda yer alıyor.

Portekiz Kurtköy; İstanbul 3’üncü köprü ve havalimanı bağlantıları, Pendik Marina, Teknopark ile Aydos Ormanı’nın hemen yanı başında yer almasıyla önemli bir konumda bulunuyor.

Portekiz Kurtköy, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na sadece 3 dakikalık uzaklıkta yer alıyor. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na araçla 3 dakikada ulaşılabilen projeden Kurtköy-Yenişehir metro istasyonuna ise sadece 5 dakika yürüyerek ulaşılabiliyor.

Sabancı Üniversitesi’ne 10 dakikalık mesafede konumlanan Portekiz Kurtköy projesi Pendik Marina’ya 15 dakika, Teknopark’a 3 dakika, Viaport’a ise 3 dakika uzaklıkta bulunuyor.

TÜM SOSYAL OLANAKLARI BARINDIRAN PROJE

İnşa edildiği arazinin yüzde 70’inin yeşil alan olarak kullanıldığı Portekiz Kurtköy, sosyalleşme alanlarıyla da dikkat çekiyor. Havuz, spor tesisleri, kafe, restoranlar, alışveriş alanları ve Akdeniz çiçekleriyle donatılmış peyzaj alanı proje sunulan ayrıcalıklar arasında bulunuyor.

Projede yer alan sosyal olanaklar ise şöyle:

• Fitness salonu

• Sauna

• Yüzme havuzu

• Güneşlenme alanları

• Yeşil alan

• Çocuk oyun alanları

• Yürüyüş alanları

• Güvenlik

• Otopark

• Kafe

• Restoran

• Alışveriş alanları

• Spor tesisi

Portekiz Kurtköy Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Hamam Sauna SPA

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Spor Salonu Kapalı Yüzme Havuzu Basketbol Sahası Futbol Sahası Tenis Kortu

Ulaşım

Metro
Projeyle ilgileniyorum