EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Park Aluna

Ankara / Çankaya

Park Aluna Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Park Aluna Hakkında

Park Aluna, Ankara Yaşamkent’te hayata geçiriliyor. 50 daireden oluşan projedeki dairelerin tamamı 4+1. Akıllı ev konseptinde tasarlanan dairelerin fiyatları 850 bin TL’den başlıyor. Teslimler Eylül 2018’de gerçekleşecek.

Ankara Yaşamkent’te inşa edilen Park Aluna, akıllı ev konseptiyle Alpuka İnşaat tarafından hayata geçirildi. 50 konutun yer aldığı projede tüm daireler 4+1 konseptinde tasarlandı.

PARK ALUNA FİYAT LİSTESİ

Daire büyüklükleri 180 metrekare olarak planlandı. Park Aluna’da daire fiyatları ise 850 bin TL’den başlıyor.

Eylül 2018’de sahiplerine teslim edilmesi planlanan Park Aluna’da banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor. Ayrıca projede kişiye özel ödeme seçenekleri de sunuluyor.

DAİRELERE ÖZEL KIŞ BAHÇESİ

Akıllı ev konseptiyle tasarlanan Park Aluna’da dairelerde bulunan kış bahçesi dikkat çekiyor. Dairelerde 3 banyo, ebeveyn ve genç odası, mutfak, mutfak ile iç içe oturma odası, geniş hol, giyinme odası ve çamaşır odası yer alıyor.

Park Aluna projesinde dikkat çeken bir diğer özellik ise “korsan gemisi” teması ile hazırlanan ahşap çocuk oyun alanı. Bunun yanı sıra projede bulunan 3 metre yükseklikten düşen şelale, gölet ve yeşil alanlar da yer alıyor.

Süs havuzlarıyla daha da renklenen Park Aluna’da 150 araçlık açık ve kapalı olmak üzere otopark ve 150 metrekarelik spor alanı bulunuyor.

AKILLI EV TEKNOLOJİSİNE SAHİP DAİRELER

Park Aluna’da daireler doğal lamine ve meşe zeminlerle döşeniyor. Yüksek teknolojili ankastre ürünlerden oluşan konutlara sahip Park Aluna’da ses yalıtımına sahip akıllı daireler yer alıyor. Merkezi ısıtma sistemi döşenen dairelerde yerden asma tavana kadar cam cepheler bulunuyor. Projede, ebeveyn ve genç odası banyoları da yer alıyor. Geniş hole sahip konutlar sakinlerine ferah bir ortam sağlıyor.

Park Aluna Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Yürüyüş Parkuru

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Spor Salonu
Projeyle ilgileniyorum