EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Panorama Evleri

Antalya / Kepez

Panorama Evleri Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Panorama Evleri Hakkında

Ulu İnşaat tarafından Antalya'da hayata geçirilen Panorama Evleri projesinde toplam 152 konuta yer veriliyor. Büyüklükleri 134 metrekare ile 191 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinin bulunduğu Panorama Evleri'nde teslimlere Ocak 2018'de başlanması planlanıyor.

Antalya'nın gelişen ve değerlenen ilçelerinden Kepez'de 14 bin 149 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Panorama Evleri projesi toplam 10 bloktan meydana geliyor. İki etap halinde geliştirilen Panorama Evleri'nde sınırlı sayıda konut sahiplerini arıyor. Banka kredisiyle kolayca konut sahibi olunabilen Panorama Evleri'nde 2+1 daireler 375 bin TL ile 465 bin TL arasında, 3+1 daireler 480 bin TL ile 800 bin TL arasında, 4+1 daireler 610 bin TL ile 795 bin TL arasında değişen fiyatlarla yatırımcının beğenisine sunuluyor.

Aidat giderlerinin projede yer alan kreşin geliriyle karşılanacağı Panorama Evleri projesinden konut satın alan yatırımcılara minimum 5, maksimum 10 yıl boyunca kira garantisi sunuluyor. 2+1 daireler için 1.000 TL, 3+1 daireler için 1.500 TL, 4+1 daireler için ise 2.000 TL kira garantisinin sunulduğu Panorama Evleri'nin sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, fitness merkezi, açık ve kapalı otopark, kamelya, çocuk oyun alanları, kreş ve kafe yer alıyor.

Panorama Evleri Özellikleri

Proje Özellikleri

Açık Otopark Kapalı Otopark Bahçe Park

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu
Projeyle ilgileniyorum