EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ormanada

İstanbul Avrupa / Sarıyer

Ormanada Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Ormanada Hakkında

Eczacıbaşı Gayrimenkul tarafından Zekeriyaköy'de 220 bin metrekarelik arazi üzerinde geliştirilen Ormanada projesinde toplam 273 konuta yer veriliyor. Daire ve villa seçeneklerinin yer aldığı Ormanada'da alanları 170 metrekare ile 696 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlar bulunuyor.

Yatırımcısına doğayla iç içe bir yaşam vadeden Ormanada projesinde hemen teslim satışlar tüm hızıyla devam ediyor. A ve A+ yatırımcıya hitap eden Ormanada'da konut fiyatları 570 bin dolar ile 2 milyon 700 bin dolar arasında değişiklik gösteriyor. 25 bin metrekarelik yeşil alana, 2 bin 500 metrekarelik sosyal alana sahip olan projededen konut sahibi olmak isteyenlere yüzde 10 oranında KDV indirimi sunuluyor. Sıfır faizle 48 ay, yüzde 0,50 faiz oranıyla ise 120 ay vade imkanınından yararlanılabilen Ormanada'da en küçük daireler minimum 2 bin 500 dolardan kiracı buluyor.

Ormanada'da geçtiğimiz günlerde başlatılan "Deneme Sürüşü" kampanyası kapsamında; Ormanada'da yaşayan kiracılar oturdukları evi satın almak istedikleri takdirde, o gümne kadar ödemiş oldukları kira ve depozito bedelini iade alabiliyorlar. Ormanada projesi İstanbul Yeni Havalimanı'na ve Hacıosman metro durağına 15 dakika, Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne ise sadece 3 dakikalık mesafede konumlandırılıyor.

Ormanada Özellikleri

Proje Özellikleri

Açık Otopark Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör Akıllı Ev Sistemi

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası Görüntülü İnterkom

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Hamam Sauna SPA

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Spor Salonu Açık Yüzme Havuzu Kapalı Yüzme Havuzu Basketbol Sahası Tenis Kortu

Ulaşım

Metro
Projeyle ilgileniyorum