Altın Orman
2 Yıl Sonra Teslim
Altın Orman İzmir / Bornova Proje Detayı
Yedi Mavi
8 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
6 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Orkun Mia

İzmir / Bornova

Orkun Mia Resimleri

Orkun Mia Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Orkun Mia İç Resimleri


Orkun Mia Hakkında

İzmir Bornova’da hayata geçirilen Orkun Mia projesi bin 136 metrekarelik bir alan üzerine inşa ediliyor. Toplam 45 konutun yer aldığı projede dairelerin tamamı 2+1 olarak tasarlandı. Fiyatların 450 bin TL’den başladığı Orkun Mia’da teslimlerin Temmuz 2019’da yapılması planlanıyor.

Serkan Orkun İnşaat tarafından İzmir Bornova’da yaşama kazandırılan Orkun Mia projesi bin 136 metrekare üzerinde yükseliyor. Tamamı 2+1 olarak tasarlanan dairelerden oluşan projede toplam 45 konut bulunuyor.

ORKUN MİA BORNOVA KONUT FİYATLARI

Her katında 5 dairenin yer aldığı toplam 10 katlı tek bloktan oluşan Orkun Mia projesinde 6 adet ticari üniteye yer verildi.

Adını “parlayan” anlamına gelen “mia” kelimesinden alan projede dört farklı tipte 2+1 seçeneği bulunuyor. Daire tiplerine İzmir’in parlayan bölgeleri Alsancak, Foça, Urla ve Alaçatı isimlerin verildi

Orkun Mia Bornova projesinde daire fiyatları 450 bin TL’den başlıyor. Teslim tarihi Temmuz 2019 olarak belirlenen projede yüzde 35 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Kalan bedel ise konut kredisi ile taksitlendirilebiliyor.

YENİ METRO İSTASYONUNA YAKIN KONUMDA

Orkun Mia Bornova projesi yeni yapılacak metro güzergahına yakın bir konumda yer alıyor. Proje ayrıca otogara, çevreyolu çıkışına, Kamil Tunca Bulvarı’na ve şehir merkezine de yakın mesafede.

Orkun Mia Bornova, Point Alışveriş Merkezi’nin hemen yanı başında yükseliyor. Proje; Ege Üniversitesi, Ege Üniversitesi Hastanesi, Forum Alışveriş Merkezi, Şifa Hastanesi ve Yaşar Üniversitesi’ne de yakın bir konumda.

Orkun Mia Bornova projesinde açık/kapalı mutfak seçenekleri yer alıyor. Projede konut sahiplerine sunulan ayrıcalıklar ise şöyle:

Açık otopark

Kapalı otopark

Spor salonu

Kameralı güvenlik

Yangın merdiveni

Özel peyzaj düzenlemesi

Orkun Mia Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Yürüyüş Parkuru

Spor Tesisleri

Spor Salonu
Projeyle ilgileniyorum