EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ondörtüç Pendik

İstanbul Anadolu / Pendik

Ondörtüç Pendik Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Ondörtüç Pendik Hakkında

İnsay Yapı tarafından Pendik'te 9 bin metrekarelik arazi üzerinde inşa edilen Ondörtüç Pendik'te alanları 68 metrekare ile 146 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerinde tasarlanmış toplam 241 konut bulunuyor. Konutların yanı sıra 23 ticari birimin de yer aldığı Ondörtüç Pendik projesinin Haziran 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

Yatırımı en kısa sürede kazanca çevirme mottosuyla tasarlanan Ondörtüç Pendik projesinde sınırlı sayıda dairenin satışı devam ediyor. Hem alırken hem de satarken kazandırmayı hedefleyen projede; 1+1 daireler 232 bin TL2den, 2+1 daireler 305 bin TL'den, 3+1 daireler ise 450 bin TL'den alıcı buluyor.

Tamamlandığında en küçük dairenin minimum 700 TL'den kiraya verilebileceği öngörülen Ondörtüç Pendik'ten hiç peşinatsız 24 ay vade imkanıyla konut satın alınabiliyor. Yüzde 15 indirim fırsatının devam ettiği Ondörtüç Pendik'ten konut sahibi olmak isteyenlere yüzde 0,98 faiz oranıyla 120 ay, yüzde 1,15 faiz oranıyla 240 ay vade imkanı da sunuluyor.

Metro istasyonu ve TEM Otoyolu'nun yanı başında konumlandırılmasıyla yatırımcısına trafiksiz bir yaşam vadeden proje; hızlı feribot ve Sabiha Gökçen Havalimanı'na 15 dakika, Marmara Üniversitesi Hastanesi'ne ise 3 daikalık uzaklıkta inşa ediliyor.

Ondörtüç Pendik Özellikleri

Proje Özellikleri

Açık Otopark Kapalı Otopark Bahçe Park

Bina Özellikleri

Asansör Akıllı Ev Sistemi

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Hamam Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu Basketbol Sahası Futbol Sahası

Ulaşım

Metro TEM
Projeyle ilgileniyorum