EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Nota Residence

İstanbul Avrupa / Esenyurt

Nota Residence Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Nota Residence Hakkında

Özyurtlar Holding iştiraki Neyzen İnşaat'ın Esenyurt'ta konumlandırdığı Nota Residence projesinde tümü 1+1 tipinde tasarlanmış 84 daire yer alıyor. Büyüklükleri 70 metrekare ile 75 metrekare arasında değişen dairelerin yer aldığı Nota Residence'da dairelerin yanı sıra 10 adet ticari birime de yer veriliyor. Projenin Aralık 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Yerli ve yabancı yatırımcının gözde lokasyonlarından Esenyurt'ta 3 bin metrekarelik arazi üzerinde geliştirilen Nota Residence projesi 12 katlı tek bloktan meydana geliyor. Teslimine çok az bir süre kalan Nota Residence projesinde daire fiyatları 199 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 25 bin TL peşinatla kolayca konut sahibi olunabilen projeden daire sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme koşulları da sunuluyor.

Özellikle daha önce konut sahibi olmayan dar gelirli yatırımcıya hitap eden Nota Residence projesinin sosyal donatı alanları arasında kapalı otopark, resepsiyon, playstation odası, cep sineması, fitness center ve kış bahçesi yer alıyor. Nota Residence; Tüyap Fuar Merkezi’ne 10 dakika, Atatürk Havalimanı’na ise 15 dakika, alışveriş, eğitim ve sağlık merkezlerine ise 5 dakikalık mesafede inşa ediliyor.

Nota Residence Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Market

Bina Özellikleri

Asansör Akıllı Ev Sistemi

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Görüntülü İnterkom

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Sinema Salonu Müzik Odası Yürüyüş Parkuru

Spor Tesisleri

Fitness Salonu

Ulaşım

Metro Metrobüs
Projeyle ilgileniyorum