EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Nidapark Kayaşehir

İstanbul Avrupa / Başakşehir

Nidapark Kayaşehir Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Nidapark Kayaşehir Hakkında

Emlak Konut GYO güvencesiyle Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından Başakşehir'de konumlandırılan Nidapark Kayaşehir projesinde büyüklükleri 104 metrekare ile 224 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde tasarlanmış toplam 843 daireye yer veriliyor. Konutların yanı sıra cadde mağazaları, AVM ve ofis bloğunun yer aldığı Nidapark Kayaşehir'de teslimlere Haziran 2018'de başlanması bekleniyor.

"Nidapark" markasıyla İstanbul'un değerlenmeye devameden lokasyonlarında konut projeleri hayata geçiren Tahincioğlu Gayrimenkul, Başakşehir'de konumlandırdığı Nidapark Kayaşehir projesinin satışlarına Eylül 2017'de başladı. Satışa çıktığı günden bu yana yatırımcılardan büyük ilgi gören Nidapark Kayaşehir'in basın toplantısında konuşan Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, "Avrupa yakasının en fazla yatırım yapılan bölgelerinden biri olan Başakşehir, ulaşım ve altyapı yatırımlarıyla her geçen gün değer kazanıyor. Bizim için de bu bölge emlak yatırımı yapmak adına önemli bir seçenekti. Tahincioğlu olarak projelerimizle gittiğimiz her yerde standartları yükseltiyor, mülk sahiplerine ve çevre halkına değer katacak ayrıcalıklı hizmetler sunuyoruz. Nidapark Kayaşehir projemiz de bu bölgenin değerini artıracak" dedi.

Konut, ofis, AVM ve cadde mağazalarından oluşan toplam 1.233 bağımsız bölümün yer aldığı Nidapark Kayaşehir projesi dört etaptan meydana geliyor. Bir etabında ofislerin yer alacağı projenin Yakut, Zümrüt ve Elmas adı verilen diğer etaplarında ise toplam 843 konut bulunuyor. Tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda prim kazandıracağı öngörülen Nidapark Kayaşehir'de 2+1 daireler 545 bin TL ile 741 bin TL arasında, 3+1 daireler 676 bin TL ile 1 milyon 20 bin TL arasında, 4+1 daireler ise 880 bin TL ile 1 milyon 250 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.

Nidapark Kayaşehir Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör Akıllı Ev Sistemi

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Hamam Sauna SPA

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Spor Salonu Kapalı Yüzme Havuzu Basketbol Sahası Futbol Sahası Tenis Kortu
Projeyle ilgileniyorum