EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Next Sancaktepe

İstanbul Anadolu / Sancaktepe

Next Sancaktepe Resimleri

Next Sancaktepe Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Next Sancaktepe Plan ve krokileri

Next Sancaktepe Hakkında

105 konuttan oluşan Next Sancaktepe, 5 bin 300 metrekare üzerinde yükseliyor. 2+1 ve 3+1 seçeneklerinin yer aldığı Next Sancaktepe’de fiyatlar 356 bin TL’den başlıyor. Next Sancaktepe’de teslimlerin Kasım 2018’de yapılması planlanıyor.

Artlantis Yapı’nın 5 bin 300 metrekarelik bir alan üzerinde inşa ettiği projesi Next Sancaktepe hızla yükseliyor. Next Sancaktepe’de daire büyüklükleri 105 metrekare ile 138 metrekare arasında değişen projede 2+1 ve 3+1 olmak üzere toplam 105 konut yer alıyor.

NEXT SANCAKTEPE FİYAT LİSTESİ

Next Sancaktepe’de 2+1 daire fiyatları 356 bin TL’den başlıyor. 3+1 daire fiyatları ise 520 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Next Sancaktepe’de yüzde 30 peşinatla konut sahibi olma imkanı sunuluyor. Kalan bedel ise banka kredisi ile taksitlendirilebiliyor.

3 ikiz bloktan oluşan Next Sancaktepe projesinde daire teslimlerinin Kasım 2018’de yapılması hedefleniyor.

DAKİKALAR İÇİNDE VARILABİLEN LOKASYONLAR

105 dairelik butik site olarak tasarlanan Next Sancaktepe, yeni metro istasyonu ve yeni yapılacak olan şehir hastanesine yakınlığı ile bölgedeki en iyi konumlardan birinde yer almakta.

Next Sancaktepe projesi, Ataşehir Finans Merkezi’ne 14 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakika, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 20 dakika, Rings AVM’ye ise 5 dakika uzaklıkta yer alıyor.

SOSYAL ALANLARIYLA ÖN PLANDA

Next Sancaktepe projesinde spor salonu, barbekü alanı, kapalı otopark, çocuk oyun parkı, yürüyüş parkuru ve kamelyalar gibi sosyal olanaklar yer alıyor.

24 saat güvenliğin sağlandığı proje; yeşil alanları ile oturma alanlarının yanı sıra süs havuzları, tensi kortu voleybol sahası gibi alanlarıyla da dikkat çekiyor.

Next Sancaktepe Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru

Spor Tesisleri

Basketbol Sahası Futbol Sahası Tenis Kortu

Ulaşım

Metro Otobüs Durağı
Projeyle ilgileniyorum