EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Next Level Çayyolu

Ankara / Çankaya

Next Level Çayyolu Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Next Level Çayyolu Hakkında

Pasifik İnşaat tarafından Ankara'da hayata geçirilen Next Level Çayyolu projesinde büyüklükleri 152 metrekare ile 445 metrekare arasında değişen 3+1'den 7+2'ye kadar değişen tiplerde toplam 429 konuta yer veriliyor. Normal dairelerin yanı sıra loft, penthouse, rezidans ve villaların da bulunduğu Next Level Çayyolu'nda teslimlerin 2019'un ilk yarısında yapılması planlanıyor.

Ankara'nın markalı konut bölgesi Çayyolu'nda 42 bin 184 metrekarelik arazi üzerinde geliştirilen Next Level Çayyolu projesinde 354 adet daire, 40 adet town villa, 20 adet loft, 10 adet penthouse bulunuyor. 92 farklı tipte konutun yer aldığı Next Level Çayyolu toplam 12 bloktan meydana geliyor. Tamamlandığında yüzde 100 oranında prim yapacağı öngürülen proje; yatırımcılarına karlı bir yatırım fırsatının yanı sıra konforlu bir yaşam imkanı sunuyor.

Sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güneşlenme terası, kapalı otopark ve saunanın bulunduğu Next Level Çayyolu projesi lokasyonuyla da dikkat çekiyor. 101 dönüm orman ve 191 dönüm rekreasyon vadisinin yanında yükselen proje; Esenboğa Havalimanı’na 46 kilometre, Eskişehir yoluna 6.6 kilometre, Başkent Üniversitesi Hastanesi'ne 7.7 kilometre, Konya yoluna 16 kilometre, AŞTİ’ye 15 kilometre, Çankaya Üniversitesi’ne 17 kilometre, Next Level AVM’ye 16 kilometre uzaklıkta konumlandırılıyor.

Next Level Çayyolu Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Sinema Salonu Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu Kapalı Yüzme Havuzu Basketbol Sahası Futbol Sahası
Projeyle ilgileniyorum