EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Nef Ormantepe

İstanbul Anadolu / Çekmeköy

Nef Ormantepe Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Nef Ormantepe Hakkında

Nef tarafından Çekmeköy'de geliştirilen Nef Ormantepe projesinde büyüklükleri 66 metrekare ile 246 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlanmış toplam 477 konuta yer veriliyor. Nef Ormantepe'nin Nisan 2020'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

Nef'in Çekmeköy'de 180 bin metrekarelik arazi üzerinde geliştireceği Nef Çekmeköy projesinin ikinci etabının detayları belli oldu. İlk etabına Nef Çamlıtepe ismi verilen Nef Çekmeköy projesinin ikinci etabının ismi ise Nef Ormantepe olarak açıklandı. Toplam 3 etap halinde inşa edilecek olan Nef Çekmeköy'ün ilk etabında satışların iki günde tamamlanmasının ardından Nef Ormantepe'nin satışlarına başlandı.

Firma bünyesinde 36 ay vade farksız taksit avantajıyla satışa sunulan Nef Ormantepe projesinde 1+1 daireler 299 bin TL'den, 2+1 daireler 450 bin TL'den, 3+1 daireler 650 bin TL'den, 4+1 daireler ise 950 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcıların beğenisine sunuldu.

Tamamlandığında 6 binden fazla kişiye ev sahipliği yapacak olan Nef Çekmeköy projesinde toplam 1.500 daireye yer veriliyor. Özyeğin Üniversitesi'nin yanında yükselen proje; 2020'de hizmete açılması planlanan metro hattına da oldukça yakın bir lokasyonda konumlandırılıyor.

Nef Ormantepe Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu

Ulaşım

Metro
Projeyle ilgileniyorum