EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

NCadde Ateş Corner

İstanbul Avrupa / Esenyurt

NCadde Ateş Corner Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

NCadde Ateş Corner Hakkında

Özyurtlar İnşaat tarafından Esenyurt'ta hayata geçirilen Ncadde Ateş Corner projesinde toplam 300 öğrenci evi ve 18 ticari üniteye yer veriliyor. Stüdyo ve 1+1 tipinde konutların yer aldığı Ncadde Ateş Corner'da teslimlere Aralık 2018'de başlanması planlanıyor.

Esenyurt'ta hayata geçirdiği projelerine bir yenisini daha ekleyen Özyurtlar İnşaat, yeni projesi Ncadde Ateş Corner'da satışlara başladı. Proje hakkında bilgi veren Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, "Gelişen eğitim sektöründe her geçen günartan öğrenci sayısının kaliteli ve güvenli yaşam ihtiyacı, bizleri öğrenci odaklı yeni konseptler üretmeye itti. Bu nedenle gençlerimizin bütün ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir kompleks yapmak için çalışmalara başladık ve NCadde Ateş Corner’ı hayata geçirme kararı aldık. Ülkemizde 4 milyon kayıtlı öğrenci varken, yurt kapasitesi 1 milyonun altında kalıyor. Öğrencilerin çoğu evlerde kalıyor ancak öğrenci bütçesine uygun, güvenli ve toplu taşımaya yakın bir alanda yer bulamıyorlar. Biz NCadde Ateş Corner ile bu ihtiyacı karşılamayı hedefliyoruz" dedi.

Bölgesinde bir ilk olma özelliği taşıyan Ncadde Ateş Corner projesinde; tamamı gençlerin rahat yaşamına yönelik olarak tasarlanmış 300 öğrenci evin bulunuyor. Misafirlerine otel konforunda ve ev rahatlığında bir yaşam alanı sunan Ncadde Ateş Corner, yatırımcılara da yüksek prim vadediyor. Tamamlandığında dairelerin minimum 1.800 TL'den kiraya verileceği tahmin edilen Ncadde Ateş Corner projesinde fiyatlar 189 bin TL'den başlıyor.

Esenyurt Üniversitesi’nin yanında, Doğan Araslı Caddesi üzerinde ve E5 karayolu ile TEM bağlantı yolunun paralelinde yer alan Ncadde Ateş Corner projesinin sosyal donatı alanları arasında kütüphane, sosyal alanlar, kafeler, çalışma odaları ve hobi alanları mevcut.

NCadde Ateş Corner Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe

Ulaşım

Metro Metrobüs
Projeyle ilgileniyorum