EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Myra Park Fethiye

Muğla / Fethiye

Myra Park Fethiye Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Myra Park Fethiye Hakkında

Myra Park, Fethiye’de hayata geçiriliyor. 34 bin 765 metrekarelik arsa alanına sahip Myra Park, doğal kaya üzerine inşa ediliyor. 1+1, 2+1, 2+1 ters dubleks ve 3+1 çatı dubleksine sahip Myra Park’ta fiyatlar 375 bin TL’den başlıyor. Projede teslimlerin Aralık 2018’de yapılması planlanıyor.

Myra Park, Canyol Yatırım İnşaat tarafından Muğla Fethiye’de hayata geçiriliyor. 34 bin 765 metrekare üzerinde yükselen Myra Park projesi; bahçe peyzajları, nostaljik sokakları ve geniş alanlı parkları ile doğanın içinde bir yaşam sunuyor.

MYRA PARK DAİRE FİYATLARI

Doğal kaya üzerine inşa edilen Myra Park’ta 4 farklı konut seçeneği yer alıyor. Bunlar 1+1, 2+1, 2+1 ters dubleks ve 3+1 çatı dubleksi. 69 adet 1+1’in yer aldığı Myra Park Fethiye’de 182 adet 2+1, 4 adet 2+1 ters dubleks ve 62 adet 3+1 çatı dubleksi bulunuyor.

Myra Park’ta yer alan 1+1 daire fiyatları 375 bin TL’den, 2+1 daire fiyatları .. bin TL’den, 3+1 daire fiyatları ise 590 bin TL’den satışa sunuluyor.

Projeden daire sahibi olabilmek için yüzde 40 peşinat ödemesi yeterli oluyor. Banka kredisi ile konut sahibi olunabilen Myra Park Fethiye’de teslim tarihi ise Aralık 2018 olarak belirlendi.

NOLTALJİ İLE DOĞAL YAŞAMI HARMANLAYAN PROJE

Myra Park konutları; bahçe peyzajları, nostaljik sokakları ve geniş alanlı parkları ile daire sakinlerine doğanın içinde bir yaşam vadediyor. Böylece nostalji ile doğal yaşam bir arada sağlanmış oluyor.

SOSYALLEŞME ALANLARIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Projede yer alan sosyalleşme alanları, spor aktiviteleri için spor salonları, havuz ve oyun alanları dikkat çekiyor.

Toros Dağları’nın yeşil çam ormanlarıyla çevrelenmiş Fethiye’de yükselen Myra Park projesinde eğlenceli vakit geçirilebilecek birçok sosyalleşme alanı bulunuyor. Spor salonları, havuz ve oyun alanları projenin yeni sahiplerine sunulan ayrıcalıklar arasında yer alıyor.

Çocuk oyun alanları yer alan projede, yetişkin ve çocukları için ayrı yüzme havuzları tasarlandı. Sauna, yürüyüş alanları, tenis kortu, havuz terası bulunan proje sosyalleşme alanlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Myra Park Fethiye Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Hamam Sauna SPA

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Spor Salonu Kapalı Yüzme Havuzu Basketbol Sahası Futbol Sahası Tenis Kortu
Projeyle ilgileniyorum