EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Mülk Diamond

Tekirdağ / Çerkezköy

Mülk Diamond Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Mülk Diamond Hakkında

Mülk Yapı tarafından Tekirdağ'da hayata geçirilen Mülk Diamond projesinde toplam 100 konuta yer veriliyor. Büyüklükleri 120 metrekare ile 151 metrekare arasında değişen 2+1 ve 3+1 tiplerinde konutların yer aldığı Mülk Diamond'ta teslimlere Haziran 2019'da başlanması planlanıyor.

Çerkezköy'ün en lüks projelerinden biri olarak hayata geçirilen Mülk Diamond'ta satış ve inşaat çalışmaları devam ediyor. 6 bin 220 metrekarelik arazi üzerinde yükselen 4 bloktan meydana gelen Mülk Diamond'ta 2+1 dairelerin fiyatları 350 bin TL'den, 3+1 dairelerin fiyatları ise 350 bin TL'den başlangıç gösteriyor. İki farklı tipte 2+1 ve tep tipte 3+1 konutların yer aldığı projenin ödeme planına göre; yüzde 50 peşinatla kalanı teslimde ödeme fırsatından yararlanarak Mülk Diamond'tan daire sahibi olunabiliyor.

Yatırımcısına karlı bir yatırım fırsatının yanı sıra yüksek standartlarda bir yaşam vadeden Mülk Diamond projesi sosyal donatı alanlarıyla da dikkat çekiyor. Tüm dairelerde akıllı ev sisteminin standart olarak bulunduğu Mülk Diamond'ta çocuk oyun alanları, sauna, yürüyüş parkuru, açık yüzme havuzu, fitness merkezi, basketbol ve voleybol sahası, kamelya ve kapalı otopark yer alıyor.

Mülk Diamond Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park

Bina Özellikleri

Akıllı Ev Sistemi

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu Basketbol Sahası
Projeyle ilgileniyorum