EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

MOD İstanbul

İstanbul Avrupa / Kağıthane

MOD İstanbul Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

MOD İstanbul Hakkında

Ortadoğu Grup tarafından Kağıthane'de hayata geçirilen MOD İstanbul projesinde toplam 115 konuta yer veriliyor. Haziran 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan MOD İstanbul'da büyüklükleri 71 metrekare ile 156 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daireler bulunuyor.

Yerli ve yabancı yatırımcının gözde lokasyonlarından Kağıthane'de 3 bin 770 metrekarelik arazi üzerinde geliiştirilen MOD İstanbul projesinde satışlara geçtiğimiz günlerde başlandı. Yatırımcısına yüksek oranda prim imkanı sunan MOD İstanbul projesi 3 blok halinde tasarlandı.

Belgrad Ormanı manzaralı MOD İstanbul projesinde 1+1 daireler 563 bin TL'den, 2+1 daireler 926 bin TL'den, 3+1 daireler ise 1 milyon 189 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcılara sunuluyor. Yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunabilen MOD İstanbul'da peşinat sonrası kalan bedel yüzde 15 ara ödeme ve yüzde 80 banka kredisiyle tamamlanabiliyor. Ödemeler ise Ocak 2019'da başlıyor.

Arasinin 2 bin metrekarelik kısmı yeşil alanlara ayrılan MOD İstanbul projesinin sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, kapalı otopark, sauna, fitness salonu, çocuklar için kapalı ve açık oyun alanları yer alıyor.

MOD İstanbul Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu

Ulaşım

Metro
Projeyle ilgileniyorum