EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Mint Şişli

İstanbul Avrupa / Şişli

Mint Şişli Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Mint Şişli Hakkında

Mint İnşaat tarafından Şişli'de inşa edilen Mint Şişli projesinde toplam 77 konuta yer veriliyor. Tek bloktan meydana gelen Mint Şişli'de stüdyo, 1+1 ve 2+1 tipinde daireler bulunuyor.

Mint İnşaat'ın en yeni projesi Mint Şişli'de lansman öncesi satışlara geçtiğimiz günlerde başlandı. Ön satış dönemine özel avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla satışa sunulan Mint Şişli projesinde dairelerin metrekare birim fiyatları ortalama 7 bin 400 TL olarak belirlendi. Büyükdere Caddesi’ne sadece 1 kilometre mesafede bulunan Mint Şişli, Zincirlikuyu metrobüs durağına ve Zorlu Center’a 3 kilometre, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne ise 5 kilometre mesafede inşa edilen projede dairelerin fiyat aralığı ise 286 bin TL ile 727 bin TL arasında değişiyor.

Proje hakkında bilgi veren Mint Yönetim Kurulu Başkanı Sefer Altıoğlu, “MİNT olarak enerjimizi şehirden alıyor, herkesin şehrin tam kalbinde yaşamaya hakkı olduğuna inanıyoruz. İstanbul’un en değerli lokasyonlarında bulunan, çağdaş ulaşım alternatiflerinin ve şehir hayatının hemen yanı başında hayata geçirdiğimiz projelerimizi tasarlarken, herkese hitap etmeyi esas alıyoruz. Projemizi şekillendirirken, konut sahiplerinin satın aldıkları evleri dilerse yatırım, dilerse yaşama amaçlı kullanabileceği şekilde tasarlıyoruz” dedi.

Mint Şişli Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Ulaşım

Metro
Projeyle ilgileniyorum