EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Mint E-5

İstanbul Avrupa / Kağıthane

Mint E-5 Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Mint E-5 Hakkında

Mint İnşaat tarafından Kağıthane'de geliştirilen Mint E-5 projesinde toplam 101 konut ve 1 adet ticari birime yer veriliyor. Mint E-5'te teslimlere Eylül 2018'de başlanması planlanıyor.

Tamamlandığında Kağıthane bölgesinin yeni ikonu olacağı öngörülen Mint E-5 projesi için ön talep toplama çalışmalarına geçtiğimiz günlerde başlandı. Kentsel dönüşüm çalışmalarının hızlanmasıyla birlikte İstanbul'un en değerli yatırım alanlarından biri haline gelen Kağıthane'de 10 bin 400 metrekarelik arazi üzerinde yükselecek olan Mint E-5 projesinde stüdyo, 1+1 ve 2+1 tiplerinde dairelere yer veriliyor.

Bölgesinin en yenilikçi projelerinden biri olarak inşa edilen Mint E-5 projesinde fiyatlar 265 bin TL ile 745 bin TL arasında değişiyor. 400 metrekareye yakın bir bölümü insana ve doğaya saygılı sosyal alanlardan oluşacak olan Mint E-5'ten konut sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor.

Detaylarının önümüzdeki günlerde açıklanacağı öngörülen Mint E-5'te; 360 derece şehir manzarasına sahip sosyalleşme alanı ve fitness salonu, daire sahiplerinin misafirlerini ağırlayabilecekleri, otel odası konforunda misafir odası, 7/24 güvenlik hizmeti ve çamaşırhane yer alıyor.

Mint E-5 Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park

Bina Özellikleri

Asansör Akıllı Ev Sistemi

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Müzik Odası

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Kapalı Yüzme Havuzu
Projeyle ilgileniyorum