EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Mint Çağlayan

İstanbul Avrupa / Kağıthane

Mint Çağlayan Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Mint Çağlayan Hakkında

Mint İnşaat tarafından Kağıthane'de geliştirilen Mint Çağlayan projesinde toplam 140 konuta yer veriliyor. Büyüklükleri 35 metrekare ile 77 metrekare arasında değişen stüdyo ve 1+1 dairelere yer verilen Mint Çağlayan'da teslimlere Eylül 2018'de başlanması planlanıyor.

Satışlarına Şubat 2017'de başlanan Mint Çağlayan projesinde sınırlı sayıda konut sahiplerini bekliyor. Stüdyo ve 1+1 tipinde konutlarn bulunduğu projede yer alan daireler; modüler sistemle birleştirilecek 2+1 tipinde daireler elde edilebiliyor. Ulaşım akslarına yakınlığı sayesinde yatırımcılarına trafiksiz bir yaşam vadeden Mint Çağlayan projesi Trump AVM ve Cevahir AVM'ye 10 dakika, Çağlayan metro durağına 2 dakika, Mecidiyeköy metrobüs durağına ise 7 dakika yürüme mesafesinde inşa ediliyor.

Tamamlandığında yüksek oranda prim yapacağı tahmin edilen projede metrekare birim fiyatları 6 bin 750 TL'den başlangıç gösteriyor. Daire fiyatlarının 270 bin TL ile 465 bin TL arasında değişiklik gösterdiği Mint Çağlayan'ın ödeme planına göre; peşin ödemelerde yüzde 15 indirim ya da şirket bünyesinde vade farksız taksit imkanından yararlanılabiliyor. Aidat ücretlerinin 50 dolar civarında olacağı öngörülen Mint Çağlayan'ın sosyal donatı alanları arasında fitness merkezi, misafir odaları, kapalı otopark ve araç şarj istasyonları bulunuyor.

Mint Çağlayan Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Spor Tesisleri

Fitness Salonu

Ulaşım

Metro Metrobüs
Projeyle ilgileniyorum