EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

MiaVita Beytepe

Ankara / Çankaya

MiaVita Beytepe Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

MiaVita Beytepe Hakkında

Anadolu Akaryakıt tarafından Çankaya'da hayata geçirilen MiaVita Beytepe projesinde toplam 114 konuta yer veriliyor. Haziran 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan MiaVita Beytepe'de büyüklükleri 61 metrekare ile 161 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri bulunuyor.

Başkentin en prestijli yaşam alanlarından Beytepe'de 5 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan MiaVita Beytepe projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Türkiye'de ilk kez Bitcoin ile konut sahibi olma imkanı sunulan MiaVita Beytepe projesinde dileyenlere şimdi alıp teslimde ödeme imkanı, dileyenlere ise vade farksız 96 ay taksit imkanı sunuluyor. Peşin ödemelerde yüzde 15 indirim fırsatının da sunulduğu MiaVita Beytepe'de 1+1 daireler 300 bin TL'den, 2+1 daireler 700 bin TL'den, 3+1 daireler ise 860 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcılarını bekliyor.

Tamamlandığında en küçük dairenin minimum 1.500 TL'den kiraya verilebileceği öngörülen MiaVita Beytepe projesi lokasyonuyla da dikkat çekiyor. Yatırımcılarına yüksek oranda prim kazandıracağı tahmin edilen proje; Hacettepe Üniversitesi'ne 5.8 kilometre, Bilkent Üniversitesi'ne 5.9 kilometre, ODTÜ'ye 14 kilometre, Başkent Üniversitesi'ne 11 kilometre, Çankaya Üniversitesi'ne 20 kilometre, Atılım Üniversitesi'ne 6.4 kilometre, Ufuk Üniversitesi'ne 5.1 kilometre, Kızılay'a 20 kilometre, Gordium AVM'ye 8.1 kilometre, Arcadium AVM'ye 6.6 kilometre, Çayyolu Güven Hastanesi'ne 5 kilometre, Galeria AVM'ye ise 6.7 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

MiaVita Beytepe Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park

Bina Özellikleri

Asansör Rezidans Hizmetleri

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Cafe Sinema Salonu Çocuk Oyun Parkı Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Kapalı Yüzme Havuzu Basketbol Sahası
Projeyle ilgileniyorum