EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Meydan Eryaman

Ankara / Etimesgut

Meydan Eryaman Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Meydan Eryaman Hakkında

Meydan Eryaman, Ankara Etimesgut’ta 17 bin 700 metrekare üzerinde yükseliyor. 2+1 ve 3+1 seçeneklerinin yer aldığı projede toplam 550 konut yer alıyor. Meydan Eryaman Ankara’da teslim tarihi olarak Nisan 2020 belirlendi.

Meydan Eryaman projesi, Dörtbey İnşaat ve BCM İnşaat işbirliğiyle Ankara Etimesgut’a bağlı Eryaman’da hayata geçiriliyor. Karma konseptte tasarlanan projede konut, ofis ve ticari alanlar yer alıyor.

MEYDAN ERYAMAN FİYAT LİSTESİ

Meydan Eryaman’da toplam 550 konut ve 51 farklı tipte cadde mağazası yer alıyor. Projedeki 2+1 daireler 86 metrekare ve 76 metrekare, 3+1 daireler ise 103 metrekare büyüklükte tasarlandı.

Meydan Eryaman Etimesgut fiyatları şöyle:

2+1 daireler 229 bin TL’den,

3+1 daireler ise 349 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Meydan Eryaman’da yüzde 25 peşinatla konut sahibi olunabiliyor, kalan bedel ise banka kredisi ile taksitlendirilebiliyor.

ULAŞIM AKSLARINA YAKIN KONUMDA

İstanbul, Samsun, Konya ve Eskişehir yollarının kesiştiği Susuz Kavşağı’nın hemen yakınında yer alan Meydan Eryaman’da teslim tarihi Nisan 2020 olarak planlandı.

Meydan Eryaman, inşa edildiği bölgede tüm toplu ulaşım akslarına yakınlığıyla da dikkat çeken bir proje.

HEM İÇİ HEM DIŞI YEMYEŞİL BİR PROJE

Meydan Eryaman, çevresindeki doğal yeşil alanlar ve parkların yanında iç bahçesini de yeşille donatıyor. Projenin 6 bin 700 metrekaresi peyzaj alanına ayrıldı. Süs havuzları, kamelyalar, bahçe mobilyaları ile Meydan Eryaman, dört mevsimi bahçesinde keyifle ağırlıyor.

Meydan Eryaman Ankara’da yer alan yürüyüş ve koşu parkurları, açık fitness sahası, çocuk oyun alanları gibi bölümler de ilgi çeken diğer sosyalleşme bölümleri olarak karşımıza çıkıyor.

ARAÇ PARKETMEK ARTIK SORUN DEĞİL

Otopark sorunu Meydan Eryaman’da artık sorun olmaktan çıkıyor. Projede 201 adet açık, 397 adet kapalı olmak üzere toplam 598 adet park yeri bulunuyor.

Projede ayrıca merkezi kablolu televizyon, paratoner, su deposu, jeneratör, uydu tv altyapısı, fiber optik internet altyapısı, hidrofor, merkezi sıcak su, görüntülü interkom sistemi ve doğalgaz bulunuyor.

Meydan Eryaman Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası Görüntülü İnterkom

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru

Spor Tesisleri

Fitness Salonu
Projeyle ilgileniyorum