EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Meydan Ardıçlı

İstanbul Avrupa / Esenyurt

Meydan Ardıçlı Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Meydan Ardıçlı Hakkında

Özyurtlar Bahaş Ortak Girişimi'nin Esenyurt'ta konumlandırdığı Meydan Ardıçlı projesinde büyüklükleri 41 metrekare ile 228 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1, 3,5+1 ve 4,5+1 tipinde tasarlanmış toplam 1.683 konut yer alıyor. 2019'un son çeyreğinde tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Meydan Ardıçlı'da konutların yanı sıra 121 ticari birim de bulunuyor.

Ön satış döneminde hızlı bir satış grafiği yakalayan Meydan Ardıçlı projesi 15 Eylül Cuma günü düzenlenen basın toplantısıyla görücye çıktı. Esenyurt'un en hızlı gelişen bölgelerinden Doğan Araslı Bulvarı'nda 67 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Meydan Ardıçlı projesi toplam 27 bloktan meydana geliyor. Konutların yanı sıra ticari birimlerin de bulunduğu proje, 545 milyon TL'lik yatırımla inşa ediliyor.

Lansmana özel avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla yatırımcıların beğenisine sunulan Meydan Ardıçlı projesindeki dairelerin metrekare birim fiyatları 3 bin TL ile 4 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Peşin alımlara özel yüzde 10 indirim imkanının sunulduğu Meydan Ardıçlı projesinden taksitli konut sahibi olmak isteyenler vade farksız 60 ay taksit imkanından yararlanabiliyor.

230 bin metrekarelik inşaat alanına sahip olan projede arazinin 12 bin metrekarelik kısmı yeşil alanlara ayrılıyor. 2019'un son çeyreğinde tamamlanması planlanan Meydan Ardıçlı'nın sosyal donatı alanları arasında bin metrekarelik bir çocuk oyun alanı, fitness merkezi, hobi bahçesi, sanat galerisi, kafe ve restoranlar da bulunuyor.

Meydan Ardıçlı Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör Akıllı Ev Sistemi

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru

Spor Tesisleri

Fitness Salonu

Ulaşım

Metro
Projeyle ilgileniyorum