EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Metro Hayat

İstanbul Avrupa / Bağcılar

Metro Hayat Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Metro Hayat Hakkında

Mekan Yapı'nın Bağcılar'da hayata geçirdiği Metro Hayat projesinde büyüklükleri 103 metrekare ile 191 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde tasarlanmış toplam 243 konuta yer veriliyor. Konutların yanı sıra 27 cadde mağazasının da bulunduğu Metro Hayat'ta teslimlere Mart 2019'da başlanması planlanıyor.

Ulaşım arterlerinin artmasıyla birlikte İstanbul'un en merkezi lokasyonlarından biri haline gelen Bağcılar'da 12 bin 546 metrekarelik arazi üzerinde geliştirilen Metro Hayat projesinde satışlar devam ediyor. Arazisinin 6 bin 500 metrekarelik kısmı yeşil alanlara ayrılan Metro Hayat projesi 10 bin metrekarelik bölge parkının da tam yanında konumlandırılıyor. Metro ve tramvay hattına olan yakınlığı sayesinde yatırımcılarına trafiksiz bir yaşamın kapılarını aralayacak olan Metro Hayat projesi tamamlandığında en küçük dairenin 2 bin TL'den kiracı bulacağı tahmin ediliyor.

Daire fiyatlarının 463 bin TL ile 950 bin TL arasında değişiklik gösterdiği Metro Hayat projesinden peşin ödemeyle daire satın almak isteyenlere yüzde 2, banka kredisiyle daire sahibi olmak isteyenlere ise yüzde 10 oranında indirim imkanı sunuluyor. Şirket bünyesinde sıfır faizle 24 ay vade imkanından da yararlanılabilen Metro Hayat'ın sosyal donatı alanları arasında kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, fitness merkezi, açık ve kapalı otopark yer alıyor.

Metro Hayat Özellikleri

Proje Özellikleri

Açık Otopark Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Kapalı Yüzme Havuzu Basketbol Sahası

Ulaşım

Metro Tramvay
Projeyle ilgileniyorum