EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Mesa Orman Çubuklu

İstanbul Anadolu / Beykoz

Mesa Orman Çubuklu Resimleri

Mesa Orman Çubuklu Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Mesa Orman Çubuklu Hakkında

Mesa Orman Çubuklu projesi İstanbul Anadolu Yakası Beykoz’da yaşama kazandırılıyor. 30 bin metrekare üzerinde yükselen proje 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 seçenekleri olmak üzere toplam 219 konuttan meydana geliyor. Fiyatların 2 milyon 30 bin TL’den başladığı Mesa Orman Çubuklu’da teslim tarihi Nisan 2020 olarak planlandı.

Mesa Mesken tarafından hayata geçirilen Mesa Orman Çubuklu projesi İstanbul Anadolu Yakası Beykoz’da yaşama kazandırılıyor. 30 bin metrekare üzerinde yükselen proje 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 seçenekleri olmak üzere toplam 219 konuttan meydana geliyor.

MESA ORMAN ÇUBUKLU KONUT FİYATLARI

Ormana komşu şekilde yeşil ile iç içe hayata geçirilen Mesa Orman Çubuklu projesi 8 bloktan meydana geliyor. Projede dairelerin büyüklükleri 137 metrekare ile 275 metrekare arasında değişiyor.

Mesa Orman Çubuklu’da yer alan konutların fiyatları 1 milyon 314 bin TL’den başlıyor. Fiyatlar konut büyüklüğü ve özelliklerine göre 4 milyon 416 bin TL’ye kadar yükselebiliyor.

Yüzde 15 peşinatla konut sahibi olunabilen Mesa Orman Çubuklu’da 6 ay sonra yapılacak yüzde 15’lik bir ara ödeme ile kalan yüzde 70’lik konut fiyatı için Halk Bankası tarafından 60 ay vade farksız taksitlendirme imkanı sunuluyor.

Mesa Orman Çubuklu’da teslim tarihi Nisan 2020 olarak planlandı. Proje ile ilgili daire planları, dış ve iç görsellere şirket tarafından yayınlanır yayınlanmaz konuthaberi.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

ORMANA YAKIN KONUMDA YÜKSELİYOR

Çubuklu Polis Hatıra Ormanı sınırlarına yakın konumda yükselecek olan Mesa Orman Çubuklu projesi kent ormanı ve doğal göle de komşu konumda inşa ediliyor.

Sosyal olanaklarıyla da zengin olan proje yeşil alan ve doğanın yanı sıra kışın kapalı, yazın açık olarak kullanılabilecek yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, spor tesisleri gibi akla gelebilecek birçok sosyal faaliyet alanına sahip bir konumda yükseliyor.

Yerden ısıtma sistemi ile ısıtmanın sağlanacağı Mesa Orman Çubuklu projesinde merkezi pay ölçer sistemi yer alıyor.

Mesa Orman Çubuklu projesinde yer alacak olan konut sakinlerine sunulan ayrıcalıklar şöyle:

Spor tesisi

Yüzme havuzu

Yürüyüş parkuru

Sauna

Fitness salonu

Geniş yeşil alan

Çocuk oyun alanları

Otopark

Güvenlik

Mesa Orman Çubuklu Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru

Spor Tesisleri

Açık Yüzme Havuzu Kapalı Yüzme Havuzu
Projeyle ilgileniyorum