EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Mayra Tem Expres

İstanbul Avrupa / Küçükçekmece

Mayra Tem Expres Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Mayra Tem Expres Hakkında

Mayra Yapı'nın Küçükçekmece'de hayata geçirdiği Mayra Tem Expres projesinde toplam 116 konuta yer veriliyor. Büyüklükleri 112 metrekare ile 126 metrekare arasında değişen 2+1 ve 3+1 tipinde konutların bulunduğu Mayra Tem Expres'te teslimlere Nisan 2019'da başlanması planlanıyor.

Modern mimarisi ve ailelere özel konseptiyle bölgesinin en değerli projelerinden biri olan Mayra Tem Expres; 14 ve 15 katlı iki bloktan meydana geliyor. İstanbul'un en değerli yatırım alanlarından biri olan Basın Ekspres Yolu üzerinde geliştirilen Mayra Tem Expres projesi 5 bin 817 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılıyor. Toplam inşaat alanı 20 bin 290 metrekare olan projede; arazinin 4 bin 863 metrekarelik kısmı yeşil alanlara ayrılıyor.

Daire fiyatlarının 395 bin TL'den başlangıç gösterdiği Mayra Tem Expres'ten daire sahibi olmak isteyenlere sıfır faizle 30 ay vade imkanı sunuluyor. Tamamlandığında yatıırmcılarına yüksek oranda prim sağlayacağı tahmin edilen Mayra Tem Expres projesi sosyal donatı alanlarıyla da fark yaratmayı hedefliyor. Bölgede ilk olacak Kelebek Bahçesi, Arı oteli, mini göleti ve süs havuzlarıyla yatırımcılarına şehrin merkezinde doğayla iç içe bir yaşam vadeden proje; metro durağına 800 metrelik, E-5'e ve Atatürk Havalimanı'na 4 kilometre, TEM'e ise 3 kilometre mesafede konumlandırılıyor.

Mayra Tem Expres Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Sinema Salonu Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu Kapalı Yüzme Havuzu

Ulaşım

Metro E-5 TEM
Projeyle ilgileniyorum