EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Maviden City

Bursa / Osmangazi

Maviden City Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Maviden City Hakkında

Atış Yapı tarafından Bursa'da geliştirilen Maviden City projesinde büyüklükleri 92 metrekare ile 211 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde tasarlanmış toplam 90 daireye yer veriliyor. Maviden City'de teslimlere Ağustos 2019'da başlanması planlanıyor.

Bursa'nın hızla değerlenen lokasyonlarından Osmangazi'de 14 bin 43 metrekare arazi üzerinde yükselen Maviden City projesi toplam 15 bloktan meydana geliyor. Tamamlandığında yüzde 30 oranında prim yapacağı öngörülen Maviden City projesinde 2+1 dairelerin fiyatları 229 bin TL'den, 3+1 dairelerin fiyatları 289 bin TL'den, 4+1 dairelerin fiyatları ise 342 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Yüzde 30 peşinatla konut sahibi olunabilen projede; kalan bedel tapu teslimde ödenebiliyor.

Sosyal donatı alanları arasında çocuk oyun alanları, peyzaj alanları, açık ve kapalı otopark ile fitness salonuna yer verilen Maviden City projesinde havuzlu ve havuzsuz tipte konutlar bulunuyor. İnşaat çalışmalarına geçtiğimiz ay başlanan Maviden City projesindeki tüm dairelerde 3'lü ankastre seti ve kombi standart olarak bulunuyor.

Maviden City Özellikleri

Proje Özellikleri

Açık Otopark Kapalı Otopark Bahçe Park

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu
Projeyle ilgileniyorum