EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Mavera Sefa

İstanbul Avrupa / Esenyurt

Mavera Sefa Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Mavera Sefa Hakkında

Topuzlar Yapı tarafından Esenyurt'ta hayata geçirilen Mavera Sefa projesinde toplam 158 konut ve 4 ticari birime yer veriliyor. Büyüklükleri 68 metrekare ile 150 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 tipinde konutların bulunduğu Mavera Sefa'da teslimlere Aralık 2018'de başlanması planlanıyor.

Yerli ve yabancı yatırımcının İstanbul'daki ilk adreslerinden Esenyurt'ta konumlandırılan Mavera Sefa projesinde satışlara başlandı. Hem oturumcu hem de yatırımcıların büyük ilgi gösterdiği projede fiyatlar da belli oldu. Yüzde 25 peşinatla konut sahibi olunabilen projede; 1+1 daireler 235 bin TL'den, 2+1 daireler ise 350 bin TL'den başlayan fiyatlarla sahiplerini bekliyor.

Metrobüse 900 metrelik uzaklıkta bulunan Mavera Sefa projesi yatırımcılarına trafik stresinden uzak bir yaşam vadediyor. Tamamlandığında yüksek oranda prim yapacağı öngörülen proje; Migros AVM'ye 1 dakika, Torium AVM'ye 4 dakika, E-5 ve TEM'e 2 dakika, Marmara Park AVM'ye 5 dakika, Atatürk Havalimanı'na 15 dakika mesafede konumlandırılıyor.

Mavera Sefa Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı

Ulaşım

Metrobüs E-5 TEM
Projeyle ilgileniyorum