EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Makyol Yaşam Beylikdüzü

İstanbul Avrupa / Beylikdüzü

Makyol Yaşam Beylikdüzü Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Makyol Yaşam Beylikdüzü Hakkında

Makyol İnşaat tarafından Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Makyol Yaşam Beylikdüzü projesinde toplam 465 konuta yer veriliyor. Büyüklükleri 72 metrekare ile 167 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerinde konutların bulunduğu Makyol Yaşam Beylikdüzü'nde hemen teslim satışlar devam ediyor.

Artan ulaşım ağlarıyla İstanbul'un en çok prim yapan ilçelerinden biri haline gelen Beylikdüzü'nde 23 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Makyol Yaşam Beylikdüzü projesinde sınırlı sayıda konutun satışı devam ediyor. Daire fiyatlarının 317 bin TL ile 750 bin TL arasında değiştiği Makyol Yaşam Beylikdüzü'nde başlatılan 'eski evini getir, yeni evine hemen taşın' kampanyası kapsamında; yatırımcılar eski evlerini peşinat olarak Makyol'a verip yeni evlerine hemen taşınabiliyor. Kalan bedel ise vade farksız 36 ay taksitle ödenebiliyor. Böylelikle İstanbul'un herhangi bir ilçesinde bulunan evini değiştirmek isteyen fakat evini satmakla uğraşmak istemeyenler finansman sorunu olmadan yeni bir ev sahibi olabiliyor.

Acıbadem Beylikdüzü Hastanesi, Marmara Park ve Migros AVM’nin yanı başında konumlandırılan Makyol Yaşam Beylikdüzü; metro ve metrobüs gibi ulaşım akslarına olan yakınlığıyla yatırımcısına trafiksiz bir yaşam vadediyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, kafe, spa, sauna, fitness merkezi, yürüyüş yolları, yoga ve pilates salonları bulunuyor.

Makyol Yaşam Beylikdüzü Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu Basketbol Sahası

Ulaşım

Metro Tramvay E-5
Projeyle ilgileniyorum