EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Mabeyn Marmara

İstanbul Avrupa / Beylikdüzü

Mabeyn Marmara Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Mabeyn Marmara Hakkında

Canan İnşaat tarafından Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Mabeyn Marmara projesinde toplam 224 konuta yer veriliyor. Alanları 125 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinin bulunduğu Mabeyn Marmara'da teslimlere Eylül 2020'de başlanması planlanıyor.

İstanbul'un hızla değerlenen lokasyonlarından Beylikdüzü'nde 20 bin metrekarelik arazi üzerinde geliştirilen Mabeyn Marmara projesi 6 konut bloğu ve 1 ofis bloğundan meydana geliyor. Lansman öncesi satışlarına geçtiğimiz günlerde başlanan Mabeyn Marmara'dan yüzde 30 peşinat ve vade farksız 24 ay taksit imkanıyla daire sahibi olunabiliyor. Mabeyn Marmara projesinde yer alan dairelerin fiyatları 625 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Stüdyo ve 1+1 tipinde dairelere yer verilmeyen Mabeyn Marmara projesi özellikle çocuklu aileler tarafından tercih ediliyor. Her dairede minimum 8 metrekarelik geniş balkonların bulunduğu Mabeyn Marmara projesinde yer alan 3+1 ve 4+1 tipindeki konutlarda hamam da yer alıyor.

Arazisinin 15 bin metrekaresi yeşil alanlara ayrılan Mabeyn Marmara'nın sosyal donatı alanları arasında kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark, yürüyüş parkurları, sauna, fitness merkezi, tenis kortu, basketbol ve voleybol sahasına yer veriliyor.

Mabeyn Marmara Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Kapalı Yüzme Havuzu Basketbol Sahası Tenis Kortu
Projeyle ilgileniyorum