Tema İstanbul Bahçe
1 Yıl Sonra Teslim
Tema İstanbul Bahçe İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 509.000 TL - 1.637.000 TL Proje Detayı
Sur Yapı Antalya
2 Yıl Sonra Teslim
Sur Yapı Antalya Antalya / Kepez 170.100 TL - 460.800 TL Proje Detayı
Optimist Residence
2 Yıl Sonra Teslim
Optimist Residence İstanbul Anadolu / Kadıköy Proje Detayı
Nef Ormantepe
2 Yıl Sonra Teslim
Nef Ormantepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı

Locamahal Veliefendi

İstanbul Avrupa / Zeytinburnu

Locamahal Veliefendi Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Locamahal Veliefendi Hakkında

KİPTAŞ ve Zeytinburnu Belediyesi işbirliğinde Zeytinburnu'nda hayata geçirilen Locamahal Veliefendi projesinde toplam 1.262 konut ve 75 adet ticari birime yer veriliyor. Aralık 2020'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Locamahal Veliefendi'de büyüklükleri 119 metrekare ile 208 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler bulunuyor.

Kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında Zeytinburnu'nda 36 bin metrekarelik arazi üzerinde geliştirilen Locamahal Veliefendi projesi 10 Ekim Salı günü düzenlenen lansmanla görücüye çıktı. Lansman öncesi dönemde 7 bine yakın talep alan Locamahal Veliefendi'de dairelerin metrekare birim fiyatları 5 bin 750 TL olarak belirlendi.

Tamamlandığında 3 bin kişinin yaşayacağı öngörülen Locamahal Veliefendi projesi yatırımcısına karlı bir yatırım fırsatının yanı sıra trafiksiz ve yüksek standartlarda bir yaşam vadediyor. Marmaray, Avrasya Tüneli, metro, tramvay, deniz otobüsü gibi ulaşım akslarınınn yanı başında konumlandırılan projeden yüzde 20 ya da 40 oranında peşinat ödeyerek konut sahibi olunabiliyor. Locamahal Veliefendi'nin ödeme planına göre; yüzde 20 peşinatla 12, 18 ya da 24 ay; yüzde 40 peşinatla ise 36 ay vade imkanından yararlanılabiliyor.

450 milyon TL yatırım değeriyle hayat bulan Locamahal Veliefendi projesinde arazinin 21 bin metrekarelik kısmı yeşil alanlara ayrılıyor. 233 bin metrekare inşaat alanına sahip olan projenin sosyal donatı alanları arasında her daireye en az bir adet kapalı otopark, temalı çocuk oyun alanları, sauna, Türk hamamı, spor alanları, fitness merkezi, bisiklet, koşu ve yürüyüş parkurları yer alıyor.

Locamahal Veliefendi Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Hamam Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Spor Salonu

Ulaşım

Metro Tramvay Marmaray Metrobüs Otobüs Durağı Minibüs Deniz Otobüsü Avrasya Tüneli E-5 Sahil Yolu
Projeyle ilgileniyorum