EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Livza Zeytinburnu

İstanbul Avrupa / Zeytinburnu

Livza Zeytinburnu Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Livza Zeytinburnu Hakkında

Tesa Yapı tarafında Zeytinburnu'nda hayata geçirilen Livza Zeytinburnu projesinde büyüklükleri 88 metrekare ile 208 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlanmış toplam 101 konuta yer veriliyor. Konutların yanı sıra iki katlı ticari alanın da bulunduğu Livza Zeytinburnu'nda teslimlere Temmuz 2019'da başlanması planlanıyor.

Yaklaşık 300 bin kişilik nüfusuyla İstanbul'un en kalabalık ilçelerinden biri haline gelen Zeytinburnu'nda 2 bin 500 metrekarelik arazi üzerinde yükselen Livza Zeytinburnu projesinde lansman öncesi satışlar başladı. Kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında hayata geçirilen Livza Zeytinburnu projesi hakkında konuşan Tesa Yapı Yönetim Kurulu Başkan Vekili Asım Sağlam, "Türkiye’de kentsel dönüşüm süreci daha çok depreme dayanıksız yapıların dönüşüm süreci gibi algılansa da aslında yapılan bununla sınırlı değildir. Biz, diğer projelerimizde olduğu gibi Livza Zeytinburnu'nda da yatırımcılarımıza güvenli ve konforlu yaşam alanları sunmayı hedefliyoruz" dedi.

Yatırımcılarına yüzde 40 oranında prim vadeden Livza Zeytinburnu projesinde fiyatlar 650 bin TL ile 1 milyon 750 bin TL arasında değişiyor. Marmaray ve Avrasya Tüneli gibi mega projelere olan yakınlığının yanı sıra metro, metrobüs ve tramvaya olan yakınlığıyla da dikkat çeken projeden konut sahibi olmak isteyenlere; firma bünyesinde uygun vade oranlarıyla taksit ya da anlaşmalı bankalardan konut kredisi kullanma imkanı sunuluyor.

Livza Zeytinburnu projesinin sosyal donatı alanları arasında kapalı otopark, mini futbol sahası, çocuk oyun alanları, bilardo ve masa tenisi alanları, sauna, Fin hamamı, Türk Hamamı, dinlenme alanları, fitness center, yürüyüş parkuru, mescitler, sohbet ve toplantı alanları yer alıyor.

Livza Zeytinburnu Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Hamam Sauna SPA

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Futbol Sahası

Ulaşım

Metro Tramvay Marmaray Metrobüs Otobüs Durağı Minibüs Deniz Otobüsü Avrasya Tüneli E-5 Sahil Yolu
Projeyle ilgileniyorum