EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Livin İzmir

İzmir / Karşıyaka

Livin İzmir Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Livin İzmir Hakkında

Livin İzmir, Mavişehir’de hızla yükseliyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçeneklerinin yer aldığı Livin İzmir, 22 Şubat’ta görücüye çıkacak. Projede yer alan konutların tesliminin Mart 2019’da gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Cengiz İnşaat’ın İzmir Mavişehir’deki projesi Livin İzmir, 22 Şubat’ta görücüye çıkıyor. 1+1'den 5+1'e kadar farklı konut seçenekleri yer alan Livin İzmir, “Merhaba Değerli Yaşam” sloganıyla gelecek.

LİVİN İZMİR DAİRE FİYATLARI

Toplam 2 bin 500 daireden oluşan Livin İzmir projesi iki etaptan meydana geliyor. Projenin ilk etabında toplam 368 konut ve 33 ticari bölüm bulunacak.

Livin İzmir projesinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut seçenekleri yer alıyor. Büyüklükleri 49 metrekare ile 328 metrekare arasında değişen projede, daire fiyatları ise 630 bin TL ile 9 milyon 500 bin TL arasında değişiyor.

Projede ev sahibi olabilmek için yüzde 20 peşinat ödenerek kalan kısım için de banka kredisi kullanılabiliyor. Ayrıca projede yüzde 40 peşinat ödenerek kalan kısmı dolar şeklinde teslime kadar istenilen kadar taksit yaparak ödeme seçeneği de sunulan fırsatlar arasında yer alıyor.

Kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulduğu Livin İzmir’de konut teslimlerinin Mart 2019’da gerçekleştirilmesi öngörülüyor.

SOSYAL OLANAKLARI İLE RAHATLATICI BİR ORTAM

Projede oturacak daire sahipleri için birçok sosyal olanak sunuluyor. Bunların arasında; yüzme havuzu, sauna, spor salonu, oturma alanları, yürüyüş alanları, çocuklara özel tasarlanmış oyun alanları ve yeşil alan bulunuyor. Livin İzmir projesinde güvenlik ve otopark da bulunuyor.

MODERN MİMARİSİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen Livin İzmir projesi, modern mimarisiyle dikkat çekiyor. Diğer yandan Livin İzmir Mavişehir projesinde penthose dairelerde bulunuyor.

YATIRIMCISINA KAZANDIRAN PROJE

Livin İzmir’in tamamlandıktan sonra yeni sahiplerine yüzde 25 oranında prim sağlaması öngörülüyor. Projedeki kira getirilerinin ise 3 bin TL’den başlaması planlanıyor.

Livin İzmir Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Kapalı Yüzme Havuzu
Projeyle ilgileniyorum