EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Lidya Concept

İzmir / Buca

Lidya Concept Resimleri

Lidya Concept Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Lidya Concept İç Resimleri


Lidya Concept Plan ve krokileri

Lidya Concept Hakkında

Lidya Concept konut projesi, İzmir Buca’da hayata geçiriliyor. Proje, yaklaşık 4 bin 410 metrekare üzerine inşa ediliyor. Toplam 64 adet daire ve 5 adet villadan meydana gelen Lidya Concept’te tüm seçenekler 3+1 olarak tasarlandı. Konut fiyatlarının 420 bin TL’den başladığı Lidya Concept’te teslimlerin Nisan 2019’da yapılması planlanıyor.

Lidya Concept konut projesi, Kılıçlar Yatırım A.Ş. tarafından İzmir Buca’da hayata geçiriliyor. Proje, yaklaşık 4 bin 410 metrekare üzerine inşa ediliyor. Toplam 64 adet daire ve 5 adet villadan meydana gelen Lidya Concept’te tüm seçenekler 3+1 olarak tasarlandı.

LİDYA CONCEPT DAİRE VE VİLLA FİYATLARI

Lidya Concept projesinde yer alan daire ve villaların büyüklükleri 150 metrekare ile 235 metrekare arasında değişiyor. Projede yer alan daireler brüt 150 metrekare ile 156 metrekare arasında değişen büyüklüklerde planlanırken villalar ise 170 metrekare, 175 metrekare, 200 metrekare, 230 metrekare ve 235 metrekare arasında değişen büyüklüklerde tasarlandı.

Lidya Concept’te yer alan daireler 420 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Bu rakam, daire ve villaların büyüklüğü ve özelliğine göre 650 bin TL’ye kadar yükselebiliyor.

Lidya Concept’teki dairelerin Nisan 2019’da yeni sahiplerine teslim edilmesi hedefleniyor.

ULAŞILABİLİR LOKASYONUYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Lidya Concept, bölgede yer alan okullara, hastanelere ve sosyal tesislere yakınlığıyla öne çıkıyor. Proje, toplu taşıma araçlarına 30 metre yakınlıkta inşa ediliyor. Özel Tınaztepe Hastanesi’ne 2.70 kilometre mesafede yükselen Lidya Concept; Dokuz Eylül Üniversitesi’ne 2.80 kilometre, Buca merkeze 3.5 kilometre, İzmir Çevreyolu’na 4 kilometre, Gaziemir’e 6 kilometre, şehir merkezine ve Adnan Menderes Havalimanı’na ise 10 kilometre yakınlıkta yer alıyor.

Merkezi ısıtma ve uydu sistemi ile donatılan Lidya Concept’te yer alan daireler; görüntülü telefon ve interkom, ebeveyn banyo ve 3’lü ankastre seti standart olarak alıcılarına sunuluyor.

Teslimlerin Nisan 2019’da yapılacağı Lidya Concept’te sunulan ayrıcalıklar şöyle:

  1. Açık yüzme havuzu
  2. Fitness salonu
  3. Çocuk parkı
  4. Yürüyüş alanları
  5. Yeşil alan
  6. Otopark
  7. Güvenlik

Lidya Concept Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu
Projeyle ilgileniyorum