EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Lavinya City

İstanbul Avrupa / Büyükçekmece

Lavinya City Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Lavinya City Hakkında

Kullar İnşaat tarafından Büyükçekmece'de geliştirilen Lavinya City projesinde büyüklükleri 123 metrekare ile 230 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde tasarlanmış toplam 305 konuta yer veriliyor. Konutların yanı sıra 17 ticari birimin de bulunduğu Lavinya City'de teslimlere Haziran 2019'da başlanması planlanıyor.

Lansman öncesi satışlarına Ağustos 2016'da başlanan Lavinya City projesinde sınırlı sayıda konutun satışı devam ediyor. Taahhüt edilen tarihten daha önce sahiplerine teslim edileceği öngörülen Lavinya City; İstanbul'un değerlenmeye devam eden lokasyonlarından Büyükçekmece'de 22 bin 877 metrekarelik arazi üzerinde geliştiriliyor. Toplam 8 bloktan meydana gelen projede arazinin 17 bin metrekaresi yeşil alanlara ayrılıyor. Toplam inşaat alanı 77 bin 800 metrekare olan projede, normal konutların yanı sıra dubleks konutlar da bulunuyor.

Metrekare birim fiyatlarının 3 bin 700 TL ile 7 bin 500 TL arasında değişiklik gösterdiği Lavinya City'den daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 30 peşinatla vade farksız 36 ay taksit imkanı sunuluyor. Lokasyonuyla da dikkat çeken Lavinya City; Atatürk Havalimanı, E-5 ve 3. Köprü bağlantısına kolay ulaşım sağlanan bir noktada yükseliyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında çocuk oyun alanları, Türk hamamı, sauna, basketbol ve futbol sahası, kapalı otopark ve oyun odaları yer alıyor.

Lavinya City Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Hamam Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Basketbol Sahası Futbol Sahası

Ulaşım

E-5
Projeyle ilgileniyorum