EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Larissa Göl Evleri

İzmir / Menemen

Larissa Göl Evleri Resimleri

Larissa Göl Evleri Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Larissa Göl Evleri Hakkında

Erden İnşaat tarafından İzmir'de hayata geçirilen Larissa Göl Evleri projesinde toplam 1.200 konuta yer veriliyor. Büyüklükleri 45 metrekare ile 153 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1 ve 2+1 tipinde tasarlanmış konutların yer aldığı Larissa Göl Evleri'nde teslimlere Şubat 2019'da başlanması planlanıyor.

Tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda prim sağlayacağı öngörülen Larissa Göl Evleri projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Satışa çıktığı günden itibaren gayrimenkul yatırımcılarının İzmir'deki gözde projeleri arasına giren Larissa Göl Evleri projesinde fiyatlar 138 bin TL ile 575 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Kişiye özel ödeme seçenekleriyle kolayca konut sahibi olunabilen projede; ağırlıklı olarak 1+1 ve 2+1 tipinde konutlara yer veriliyor.

Proje hakkında bilgi veren Erden İnşaat'ın sahibi Mansur Erden, "Larissa Göl Evleri projesi için uzun bir çalışma yaptık. Gelişmeye çok müsait olduğu için yer olarak Menemen'i seçtik. Burası üniversiteler bölgesi seçildi, tatil beldesi Foça'nın hemen yanında. Şaşalı Kuş Cenneti, Doğal Yaşam Parkı çok yakın. Menemen Plastik İhtisas OSB burada kuruluyor. Manisa'ya 35 dakika da ulaşma imkanı var. Çanakkale otobanına yanımızda, İzban gibi modern ve gelişmiş bir toplu taşıma sistemine sahip. Körfez Geçişi Projesi, Çandarlı Limanı gibi yatırımlarla daha da değerlenecek. İzmir'in merkezine çok yakın ama bakir bir bölge olması, gelişmeye hazır yapısı bizi çok etkiledi" diye konuştu.

Larissa Göl Evleri Özellikleri

Proje Özellikleri

Açık Otopark Kapalı Otopark Bahçe Park

Bina Özellikleri

Asansör Akıllı Ev Sistemi

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Hamam Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu Kapalı Yüzme Havuzu Basketbol Sahası Futbol Sahası Tenis Kortu
Projeyle ilgileniyorum