EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Kuzeyşehir

İzmir / Menemen

Kuzeyşehir Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Kuzeyşehir Hakkında

Yücesoy Mühendislik tarafından Menemen'de hayata geçirilen Kuzeyşehir projesinde toplam 396 konut yer alıyor. Büyüklükleri 121 metrekare ile 208 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde tasarlanmış daire ve villalara yer verilen Kuzeyşehir'de teslimlere Aralık 2018'de başlanması planlanıyor.

İzmir'de yüzlerce kişiyi konut sahibi yapan Yücesoy Mühendislik, yeni projesi için şehrin gelişmekte olan lokasyonlarından Menemen'i seçti. 30 bin metrekarelik arazi üzerinde geliiştirilen Kuzeyşehir projesinde satışlara geçtiğimiz günlerde başlandı. Yüzde 25 peşinat ödeyerek kolayca konut satın alınabilen Kuzey Şehir projesinde 2+1 daireler 274 bin TL ile 322 bin TL arasında, 3+1 daireler 322 bin TL ile 478 bin TL arasında, 4+1 daireler ise 752 bin TL ile 820 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Peşinat sonrası kalan bedel ise uygun faiz oranlarıyla kira öder gibi tamamlanabiliyor.

Yatırımcısına yüksek oranda prim fırsatı sunan Kuzeyşehir projesi lokasyonuyla da dikkat çekiyor. İzmir sanayisinin kalbi konumunda olan Aliağa'nın yanı başında konumlandırılan Kuzeyşehir; Çevreyolu, İZBAN, Çanakkale Otoyolu ve Manisa şehir merkezine doğrudan ulaşım sağlayan İzmir-Manisa Otoyolu'na oldukça yakın bir lokasyonda konumlandırılıyor.

Kuzeyşehir Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Hamam Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu Basketbol Sahası
Projeyle ilgileniyorum