EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Koşuyolu Koru Evleri

İstanbul Anadolu / Üsküdar

Koşuyolu Koru Evleri Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Koşuyolu Koru Evleri Hakkında

Taşyapı İnşaat ile Selçuklu Turizm ve İnşaat ortaklığında Üsküdar'da hayata geçirilen Koşuyolu Koru Evleri projesinde toplam 196 konuta yer veriliyor. Büyüklükleri 185 metrekare ile 669 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 5+2 ve 6+1 tipinde konutların bulunduğu Koşuyolu Koru Evleri'nde hemen teslim satışlar devam ediyor.

Yatırımcılarına şehrin merkezinde doğayla iç içe bir yaşam imkanı sunan Koşuyolu Koru Evleri projesinde satışlar devam ediyor. İstanbul'un en değerli yaşam alanlarından Üsküdar'da 30 bin metrekarelik arazi züerinde yükselen Koşuyolu Koru Evleri, toplam 13 bloktan meydana geliyor. Banka kredisiyle ya da kişiye özel ödeme koşullarıyla konut sahibi olunabilen Koşuyolu Koru Evleri'nde fiyatlar 840 bin dolardan başlıyor.

Validebağ Korusu'nun yanı başında inşa edilen Koşuyolu Koru Evleri projesi Sabiha Gökçen Havalimanı'na ise 25 kilometre, Atatürk Havalimanı'na 20 kilometre, Bağdat Caddesi'ne 5 kilometre, Üsküdar İskelesi'ne 4,5 kilometre, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne 1 kilometre, Capitol AVM ve metroya 500 metre, Acıbadem Hastanesi'ne ise 50 metre mesafede konumlandırılıyor. Yüzde 85'i yeşil alanlara ayrılan projenin sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, yürüyüş parkuru ve kapalı otopark bulunuyor.

Koşuyolu Koru Evleri Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu

Ulaşım

Avrasya Tüneli
Projeyle ilgileniyorum