EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Koru Life Göktürk

İstanbul Avrupa / Eyüp

Koru Life Göktürk Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Koru Life Göktürk Hakkında

Aykutoğlu Grup’un Eyüp’te hayata geçirdiği Koru Life Göktürk projesinde büyüklükleri 77 metrekare ile 271 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 2+2, 3+1, 3+2 ve 4+1 tiplerinde tasarlanmış toplam 95 konut yer alıyor. Koru Life Göktürk’te hemen teslim satışlar devam ediyor.

İstanbul’un en merkezi yaşam alanlarından Eyüp’te yüzlerce kişiyi ev sahibi yapan Aykutoğlu Grup’un son projesi Koru Life Göktürk’te hemen teslim satışlar devam ediyor. Sınırlı sayıda konutun satışlarının devam ettiği Koru Life Göktürk, yatırımcısına şehrin merkezinde doğayla iç içe bir yaşam vadediyor. 3 bin 200 metrekarelik arazi üzerinde yükselen 4 bloktan meydana gelen Koru Life Göktürk’ten peşin ödemeyle konut sahibi olmak isteyenlere yüzde 15 oranında indirim fırsatı sunuluyor. Yüzde 40 peşinatla banka kredisi kullanarak da konut sahibi olunabilen Koru Life Göktürk projesinde fiyatlar 731 bin 500 TL ile 3 milyon 387 bin 500 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Yatırımcısına yüzde 50 oranında prim vadeden Koru Life Göktürk projesinde daireler minimum 2 bin TL’ye kiracı buluyor. Sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna, cep sineması, peyzaj alanları, barbekü alanları, kapalı otopark, kamelya ve çocuk oyun alanlarının bulunduğu Koru Life Göktürk projesinde su deposu ve jeneratör de bulunuyor.

Koru Life Göktürk Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Sinema Salonu Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Hamam Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu Kapalı Yüzme Havuzu Basketbol Sahası Tenis Kortu
Projeyle ilgileniyorum