EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Koordinat Çayyolu

Ankara / Çankaya

Koordinat Çayyolu Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Koordinat Çayyolu Hakkında

Emlak Konut GYO güvencesiyle YP İnşaat tarafından Ankara Çayyolu'nda geliştirilen Koordinat Çayyolu projesinde toplam 427 konut ve 10 adet dükkan yer alıyor. Alanları 58 metrekare ile 250 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde dairelere yer verilen Koordinat Çayyolu projesinde teslimlere Aralık 2018'de başlanması planlanıyor.

Satışlarına Eylül 2016'da başlanan Koordinat Çayyolu projesinde inşaat ve satış çalışmalarına devam ediliyor. Satışa çıktığı günden bu yana hızlı bir satış grafiği yakalayan Koordinat Çayyolu'nda 1+1 daireler 547 bin TL'den, 2+1 daireler 586 bin TL'den, 3+1 daireler 846 bin TL'den, 4+1 daireler 990 bin TL'den, 5+1 daireler ise 1 milyon 560 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda prim kazandıracağı öngörülen Koordinat Çayyolu'ndan vade farksız 60 ay taksit imkanıyla konut sahibi olunabiliyor.

Toplu taşımaya olan yakınlığı ve ulaşım alternatiflerinin çokluğuyla da dikkat çeken Koordinat Çayyolu projesinin sosyal donatı alanları arasında çocuk oyun alanları, kapalı yüzme havuzu, kapalı basketbol sahası, kafe, yoga, pilates ve spinning odaları, fitness merkezi, kapalı otopark ve sauna bulunuyor.

Koordinat Çayyolu Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Cafe Çocuk Oyun Parkı Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Kapalı Yüzme Havuzu Basketbol Sahası
Projeyle ilgileniyorum