EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Kiptaş Silivri Konutları 3. Etap

İstanbul Avrupa / Silivri

Kiptaş Silivri Konutları 3. Etap Resimleri

Kiptaş Silivri Konutları 3. Etap Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Kiptaş Silivri Konutları 3. Etap Hakkında

Kiptaş tarafından İstanbul Silivri’de hayata geçirilen Silivri Konutları 3. Etap projesi 173 bin 606 metrekarelik bir alan üzerinde yükseliyor. Toplam bin 508 konuttan oluşacak Silivri Konutları 3. Etap projesinde 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. Teslim tarihi Nisan 2020 olarak belirlenen Kiptaş Silivri Konutları 3. Etap’ta fiyatlar ise 195 bin TL’den başlıyor.

Silivri Konutları 3. Etap projesi Kiptaş tarafından İstanbul Silivri’de hayata geçiriliyor. 173 bin 606 metrekare üzerinde yükselen projede 2+1 ve 3+1 seçenekleri olmak üzere toplam bin 508 konut yer alacak.

KİPTAŞ SİLİVRİ KONUTLARI 3. ETAP DAİRE FİYATLARI

Kiptaş Silivri Konutları 3. Etap projesinde bin 442 adet 2+1 daire ile 66 adet 3+1 daire yer alıyor. Zemin katlara ek olarak 7 kattan meydana gelen projede yer alan 2+1 daireler 92 metrekare, 3+1 daireler ise 112 metrekare olarak alıcısına sunuluyor.

KİPTAŞ SİLİVRİ KONUTLARI 3. ETAP FİYAT LİSTESİ (MART 2018)

1+1 daireler 195 bin TL’den,

2+1 daireler 215 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Silivri Konutları 3. Etap’ta teslim tarihi Nisan 2020 olarak belirlendi.

SİLİVRİ KONUTLARI 3. ETAP ÖDEME SEÇENEKLERİ

Kiptaş Silivri Konutları 3. Etap projesinde konut sahibi olmak isteyenlere üç farklı ödeme planı sunuluyor.

Silivri Konutları 3. Etap ödeme seçenekleri şöyle;

Yüzde 20 peşinat ödemesinin ardından kalan yüzde 80’lik kısmın yüzde 10’luk bölümü 12’nci ay sonunda ilave peşinat olarak ödeniyor. Kalan bedel için ise firma bünyesinde vade farksız 24 ay taksit imkanı sunuluyor.

Yüzde 30 peşinat ödemesinin ardından kalan yüzde 70’lik kısmın yüzde 10’luk bölümü 12’nci ay sonunda bir diğer yüzde 10’luk kısım ise 24’üncü ayın sonunda ödeniyor. Kalan bedel ise firma bünyesinde vade farksız 36 ay taksitlendirilebiliyor.

Yüzde 20 peşinatlı banka kredili ödemelerde ise kalan bedel için 0,92 faiz oranlı 120 ay taksit avantajı sunuluyor.

YAKLAŞIK 5 BİN KİŞİ YAŞAYACAK

Bulunduğu konum ile deniz gören dairelere sahip olacak olan Kiptaş Silivri Konutları 3. Etap’ta yaklaşık 5 bin kişinin yaşayacağı öngörülüyor. Konforlu yaşam alanları sunan proje aynı zamanda sakinleri için nezih sosyal yaşam alanları da sunuyor.

Geniş peyzaj alanlarının yer aldığı projede ayrıca çocuk oyun alanları, spor sahası, cami, sağlık ocağı, okul ve prestijli ticari alanlara da yer veriliyor. Ticari alanlar için 2 bin 300 metrekarelik bir alan ayrıldı.

ULAŞIM AVANTAJI İLE DİKKAT ÇEKİYOR

Silivri Konutları 3.Etap, inşa edildiği lokasyonuyla dikkat çekiyor. E-5 Otoyoluna yakın konumu ve TEM Otoyoluna 5 dakika uzaklıktaki mesafesiyle her yere kolay ulaşım imkanı sunan Silivri Konutları 3.Etap’ta teslimler 2 yıl sonra gerçekleşecek.

SİLİVRİ KONUTLARI 3. ETAP KATILIM ŞARTLARI

Evi olmayanlar için hayata geçirilen Kiptaş Silivri Konutları 3. Etap’ta konut sahibi olmak için bazı şartlar gerekiyor. Söz konusu şartlar şöyle:

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma

Reşit olma

İstanbul’da üzerine kayıtlı konut olmama şartı

KİPTAŞ SİLİVRİ KONUTLARI 3. ETAP BAŞVURU TARİHİ

Kiptaş Silivri Konutları 3. Etap’ta konut sahibi olmak isteyenlerin 28 Mart ile 18 Nisan tarihleri arasında ön müracaat sistemiyle başvuruda bulunması gerekiyor. Müracaatın konut sayısından fazla olması durumunda 28 Nisan Cumartesi günü Noter huzurunda çekiliş yapılacak ve hak sahipleri belirlenecek.

ENGELLİ VATANDAŞLARA ÖNCELİK VERİLİYOR

Silivri Konutları 3. Etap projesinde 99 adet 2+1 giriş kat daire için engelli vatandaşlara müracaat önceliği veriliyor. Projede yer alan zemin kat daireler ihtiyaca uygun olarak tasarlanarak yeni hak sahiplerine teslim edilecek.

Kiptaş Silivri Konutları 3. Etap Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark

Bina Özellikleri

Asansör

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru

Spor Tesisleri

Spor Salonu

Ulaşım

E-5 TEM
Projeyle ilgileniyorum