EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Keleş Center Airport

İstanbul Avrupa / Küçükçekmece

Keleş Center Airport Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Keleş Center Airport Hakkında

Keleş İnşaat - Mese İnşaat Ortak Girişimi tarafından Güneşli'de 21 bin 288 metrekarelik arazi üzerinde geliştirilen Keleş Center Airport projesinde 500 rezidans, 220 ofis ve 50 dükkana yer veriliyor. Projenin teslimlerine Aralık 2019'da başlanması planlanıyor.

Keleş İnşaat ve Mese İnşaat'ın yenşi projesi Keleş Center Airport'ta ön talep toplama dönemi başladı. Lansman öncesi döneme özel avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla yatırımcıların beğenisine sunulan Keleş Center Airport'ta büyüklükleri 64 metrekare ile 145 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1 ve 2+1 tipinde konutlara yer veriliyor.

Projede; 1+1 daireler 440 bin TL'den, 2+1 daireler ise 800 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

"Altın aks" olarak nitelendirilen TEM - Basın Ekspres - Havalimanı hattı ile E-5 - Ataköy - Sefaköy bandının kesiştiği bölgede yükselen Keleş Center Airport projesi toplam 3 bloktan meydana geliyor. Birçok ulaşım ağının yanı başında inşa edilen proje, 450 milyon TL'lik yatırım bedeliyle inşa ediliyor. Toplam 150 bin metrekarelik inşaat alanına sahip olan projede arazinin 12 bin 430 metrekarelik kısmı yeşil alanlara ayrılıyor.

Yatırımcına yüksek oran prim vadeden proje hakkında bilgi veren Keleş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İlker Keleş; "İstanbul’un altın aksı olarak nitelendirilen Küçükçekmece E-5 Otoyolu’nun yanında prestijli bir projeye imza atıyoruz. Rezidans ve ticari alanlardan meydana gelen Keleş Center Airport projemizde yatırımcılara sunduğumuz en büyük ayrıcalık lokasyon. Tüm ulaşım ağlarının merkezinde katma değeri yüksek bir proje hayata geçiriyoruz. Projemiz hava ulaşımı, otobüs, metrobüs, tramvay, projelendirilen metro ve havaray gibi tüm toplu ulaşım araçlarının merkezinde konumlanıyor. Gelecek vadeden Keleş Center Airport projemiz, bölgesine ve yatırımcısına her geçen gün değer kazandıracak" dedi.

Keleş Center Airport Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park

Bina Özellikleri

Asansör Rezidans Hizmetleri

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Yürüyüş Parkuru Hamam Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Kapalı Yüzme Havuzu

Ulaşım

Metro Tramvay Marmaray Metrobüs Otobüs Durağı E-5 TEM
Projeyle ilgileniyorum