Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Kartallife Atalar

İstanbul Anadolu / Kartal

Kartallife Atalar Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Kartallife Atalar Hakkında

STCA Gayrimenkul tarafından Kartal'da 4 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Kartallife Atalar projesinde toplam 104 daireye yer veriliyor. 22 katlı tek bloktan oluşan projede alanları 86 metrekare ile 256 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve dubleks tipinde daireler yer alıyor. Projenin Aralık ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

Kentsel dönüşüm çalışmalarının da hız kazanmasıyla değeri hızla artan Kartal Atalar Mahallesi'nde yükselen Kartallife Atalar projesinde satış ve inşaat çalışmaları devam ediyor. Kaba inşaatının yüzde 80'i, satışların ise yüzde 60'ının tamamlandığı projede 2+1 daireler 430 bin TL'den, 3+1 daireler ise 800 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Peşin ödemelerde çeşitli indirimlerden de yararlanılabilen Kartallife Atalar projesinden konut sahibi olmak isteyenlere sıfır faizle 60 ay vade imkanı sağlanıyor. Kişiye özel ödeme koşullarının da bulunduğu Kartalli Atalar projesi sunduğu Adalar ve deniz manzarasının yanı sıra aile odaklı yaşam anlaşıyla da dikkat çekiyor.

Kartallife Atalar projesinin basın lansmanında proje hakkında bilgi veren STCA Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Aslandağ, "Kartal’ın yıldızı her geçen gün biraz daha parlıyor. Kartal’ın Sabiha Gökçen havaalanı, metro, deniz otobüsü gibi tüm ulaşım araçlarına; İzmit Köprüsü, Bağdat Caddesi, E-5, gibi önemli hatlara yakın oluşu, Adalar manzarası, geniş ve sessiz sokaklarıyla, Kartal sadece bugünün yıldız ilçesi değil, geleceğin de yıldız ilçesi olacak.

Kartallife Atalar projemizle ada bazlı bir kentsel dönüşüm projesi gerçekleştirdik. Aile yaşamı konseptini baz aldık. Bunun için de projemizde 1+0, 1+1 tipi dairelere yer vermedik. Projemiz 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşuyor. Projemizi ön plana çıkaran en önemli detay 4 bin metrekarelik proje alanının yüzde 80’ini doğal peyzaj alanı olarak bırakmamız. İstanbul’u her geçen gün beton bir kafese dönüştüren projelere inat, projemizde yeni bir hayata başlayacak ev sahiplerine yeşilin tadını doyasıya çıkarma fırsatı sunuyoruz" diye konuştu.

Kartallife Atalar Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park

Bina Özellikleri

Asansör Akıllı Ev Sistemi

Güvenlik

Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu Kapalı Yüzme Havuzu
Projeyle ilgileniyorum