EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Karat 34

İstanbul Avrupa / Bahçelievler

Karat 34 Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Karat 34 Hakkında

Emlak Konut GYO güvencesiyle Doğa Şehircilik ve Baş Yapı tarafından Yenibosna'da hayata geçirilen Karat 34 projesinde büyüklükleri 28 metrekare ile 267 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanmış toplam 470 konuta yer veriliyor. Konutların yanı sıra 123 ofis ve 28 ticari birimin de yer aldığı Karat 34'te teslimlere Haziran 2018'de başlanması planlanıyor.

İstanbul'un en hızlı değerlenen lokasyonlarından Basın Ekspres'te 22 bin metrekarelik arazi üzerinde inşa edilen Karat 34 projesinde satışlara 2016 yılının ikinci çeyreğinde başlandı. Kısa sürede hızlı bir satış grafiği yakalayan projenin yüzde 30'luk kısmı lansman öncesi dönemde satıldı.

Projenin lansmanında konuşan Doğa Şehircilik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Ayvacı, "Karat 34 kullanım ve yatırım açısından son derece değerli bir proje. Doğa Şehircilik ve Başyapı olarak Karat 34’e başlarken, çevresi için bir değer oluşturmasını hedeflemiştik. Projemizi tercih edenlerin yaşamında oluşturacağı farkın yanında İstanbul’da da bir fark oluşturmasını amaçlamıştık. Daha projemizin isminin gündeme gelmesiyle birlikte gördüğümüz yoğun ilgi, şu ana kadar gelen ön talep, önümüze doğru hedefler koyduğumuzun en büyük kanıtı oldu" dedi.

Satış çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiği Karat 34 projesinden yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. "Şimdi al, Ocak 2019'da öde" kampanyası kapsamında, peşinat sonrasında 2019'da kadar hiçbir ödeme yapılmıyor. Karat 34'te konut fiyatları 343 bin TL ile 3 milyon 104 bin TL arasında, ofis fiyatları ise 891 bin TL ile 4 milyon 383 bin TL arasında değişiyor.

Karat 34 Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Hamam Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Kapalı Yüzme Havuzu

Ulaşım

Metro Metrobüs
Projeyle ilgileniyorum